müdür bu buna konuş

Durum: 26 - 0 - 0 - 0 - 30.11.2018 12:53

Puan: 634 - Çaylak Kedici

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazarkedi.

0
  • /
  • 2

uzaktan usul usul izleyen yazarlar

valla ben büyük umutlarla gelmiştim. baktım entryler siliniyor, eksi oylar gırla.. hevesim kaçtı. kedi sitesinde kedi kaprisi. ki kedi sözlük yazımda da belirtmiştim 20 çevrimiçi üye durumunu. inşallah uzun ömürlü olur ama soğutmamak lazım. yine de yarın gelicem. müdür de olsa pes etmezdi. karakterli oğlum.

kedi sözlük birinci ankara buluşması

toplantılardan fırsat bulur bulmaz baltım. sayı çoğalmış. nasılsa da güzel olmuş

yazarların kedi maması tercihleri

kuru mama dışında hiçbir şey tüketmiyor malesef bitek kavun yiyor. bebekliğinden beri advance mama tüketiyor. 3 yıldır sadece birkez market maması aldık.(bitmişti ve saat geç olmuştu. açık olan markete daldık) sonuç; kustu. kendimi suçlu hissettim. unutmamalıydım.
not: aldığım mama wiskas’dı.

kediler kum olmayan yerde de kum kapatma hareketini neden yapar

müdür bu hareketi bazen mamasının yanındayken (zemini kapatma hareketi) yapıyor, bazen de türk kahvesi gördüğünde yapıyor bunu. olduğu yeri patiliyor. sevdiği şeyleri saklamak için mi yapıyor acaba? ama geçen gün uyurken iyi değildi. ağladım çarşaf ıslandı. yanımda aynı hareketi yaptı yine. nette de bir sürü makale okudum ama çok tutarlı şeyler değildi. tek yaşayan ben değilimdir herhalde

kedi dövmeleri

toplamda 3 tane var. ikisi kedi. dördüncüde de müdürün portresi olabilir. hiç de sıkılmıycam. ömürlük seviyoruz

kedi günlük

slm günlük, dün yine birlikte uyuduk her zamanki gibi. bazen yanağını sırtıma koyuyor annem. kıpırdamıyorum ben de. kedisi olup hiç birlikte uyuyamayanlar varmış hatta kucaklaşamayanlar. annem de ben de şaşırıyoruz bu duruma. gerçi annemin diğer kedisi teo da hiç kucakta oturmaz hep yerde olmayı tercih ederdi. ben ise tuvalet banyo önünde bile onu bekliyorum. seviyorum kendimi yahu. sahibim gibi...

neden cins kedi

cins kedi, köpek yada sokak kedisi köpeği gibi kavramları oldum olası yersiz bulmuşumdur. üniversite yıllarında babası pet shop işleten biri olarak söylüyorum bunu. yani işin her yönünü gözlemledim. çocukluğumdan beri evde hep hayvanımız vardı. köpeğimiz 6 yaşında çalındı. evde yas havası oldu. hala da anarız kendisini. babam yıllardır kanarya yetiştiriciliği yaptı hala da yapıyor. (şimdi kafeste hayvan mı beslenir diyenler de olur) uğursuz denilen siyah kediyle köpeğimizi aynı anda besledik yıllarca. balıklarımız oldu. bir de kaplumbağamız var biber 5 yıldır yaşıyor üstelik. kim nerden sahipleniyorsa sahiplensin işin bu tarafıyla ilgilenmiyoruz. gerçekten seviyor eziyet etmiyor tüm sorumluluğunu alıyorsa istiyorsa para versin banane. gönül barınaktan almalarını ister ama herkesin kendi özgürlüğü. insanları yaftalamak doğru değil.
not: kedilerimiz cins ama aileden sahiplendik. british olanı satın aldık ama neden? kızım her dışarı çıktığında pet shopa uğramak ister. çıkarken ağlayarak çıktı. aldık eve getirdik. dışardan da alıp getiriyoruz. kimene? anca ahkam kesiyorlar.

kedi sözlük

günaydın sözlük; başlık entrymden sonra ankara buluşmasıyla ilgili entrymde silinmiş sağolsun biri habire siliyor. ne küfür ne hakaret hiçbirşey yok. anlam veremedim. sosyal medyada ünlü sitelerine ne yorumlar yapılıyor da yine silmiyor insanlar. bir de diyordunuz ki organizasyonları yazarlar planlıyor, kedi sözlük buna zemin hazırlıyor. üyeler yoksa hazırlayacağınız bir zemin de olmaz malesef. çevrimiçi 20 üyeyle çevirirsiniz buraları.

kedi günlük

slm günlük; bu hafta annem için bitmek bilmedi. sabah uyandığında yerimde olmak istediğini söylüyor hep. sabah güneş masmavi gözlerime vurunca çok güzel görünüyormuşum. akşam yine duvar köşelerine saklanıp ayaklarını takip ettim. yanıma geldiğinde meşhur popo sallama hareketimi yapıp hoopp atlıyorum bacaklarına. hayat seninle güzel anne...

kedi sözlük'ün ömrü

ilk geldiğimiz an sevinsek de düşünen, düzenleyen, yapan, eden, yöneten vs. başlıklarındaki kişilerin hergün sayfanın kontrolünü yapmadığına,mesajların kontrol edilmediğine şahit olduk. (kediliçe etti sağolsun) gündelik işlerden vakit ayrılamayabilir düşüncesiyle durumu gözlemliyoruz şu an. bir de kedisi olan arkadaşlarımı da üye ettirmiştim. sayfanın iyileştirilmesi için sayfanın liderleri sayfayı dinamik tutmazsa uzun ömürlü olmayacağı kanaatindeyim. bi süre bekleyip görelim bakalım. kendi kendine eriyip gitmez inşallah. dr minnak, pars, alice, jupican, betty boop, dombilicat, paydogdu, kedi sözlük

kedileri mutsuz eden şeyler

çamaşır suyu kokusunu sevmiyor bence. şiddetle elimi yalıyor kullandığımızda

kedi sözlük öneri panosu

yazılım ekibiniz tarafından dikkate alınır mı göricez
1- öncelikle beni hatırla combo boxı çalışmıyor sanki. işaretleyip gönder butonuna bassam da kabul etmiyor. her seferinde robot değilim demek zorunda kalıyorum
2- şifre değişikliği kısmı da göremedim. buna dair herhangi bir ibare yok.
3- profilimizden takip ettiklerime tıkladığımda takip ettiğim kullanıcıların paylaşımları geliyor. sormak istediğim; takibe aldığım konu başlıklarını nerden görebilirim?
4- başlıklara yapılan yorumun altına neden direk cevap veremiyoruz? hep yeni yorum gibi edit alana yazmak durumunda kalıyoruz.
5- kendi profilimizde istatistikler kısmında en çok favorilenenler ve artılanan entryler başlığına tıkladığımızda kullanıcı bilgisi de koysak güzel olmaz mı?
6- biri entryne artı oy verdi diyor da bu biri kim niye göremiyoruz?
7- profilimde takip listemi listeleyebiliyorum. aynı şekilde total üye listesini de görebileceğimiz sekme olabilir.
8- ayrıca takip ettiğim konu başlıklarını takip eden diğer kullanıcıları da görelim.
9- ayrıca profilimize başlık aç işlevi konmuş. ama açılamıyor yahu? naptın admin puana mı bağladın bu özelliği. bi aydınlatsan bilmeyenleri
10- bugün girilen entryler başlığı konsun.(bugün en çok entry giren değil.üye süzmek değil de güncel entry süzmek amaç ) sadece güncel olanları görmüş oluruz. kedi sözlük, dr minnak, pars, alice, jupican, betty boop, dombilicat, paydogdu

kedi sözlük birinci ankara buluşması

yer saat nerde belirlenmiş ben öneri diye okumuştum onları. kesin organizasyon bilgilerini paylaşırsanız öğrenebiliriz sayın kedi sözlük izmir buluşmasına dönmez umarım.

kediyi sokağa atmak

küfürü hakeden zat’tır kendisi

kedi günlük

slm günlük; siyamların geveze olduğunu bildiğinden tekrar burda olmam bence de beklenir birşey. mama dışında nadiren birşey yediğim için annem bugün kavun verdi ki en sevdiğim aslında. yine hep yanyanaydık. hiç ayrılmadım yanından. tırnaklarımı da kesti sağolsun. karşılığında sabahları burnunu yalamıycakmışım. özellikle de pazar sabahları en sinir olduğu şeymiş. ama uyanana kadar yanından ayrılmadığım için de mutlu olduğunu söylüyor hep. bir de uykuya dalmadan önce beni sevdiğini. ben de onu seviyorum. hep...

müdür bu buna konuş

kediliçe bu tansaş reklamındaki diyalogdu. benim de gündelik hayatta ara ara kullandığım cümledir kendisi.kapıdan girerken naber müdür cümlesiyle karşıladığımız kedimizin ismi de böyle oluşmuştu. izlemek isterseniz de buyrun.

kedi günlük

sevgili günlük; her akşam olduğu gibi annemi kapıda karşıladım. bayıldığı esneme hareketimle ve susmayan sesimle hoşgeldin serenadımı yapmalıydım. yakında 3 yaşım bitecek ama ben bundan vazgeçmiycem. o da en çok bu huyumu seviyor zaten. hiçbir durumda pes etmememi. bu yönümü kendine benzetiyormuş. öyle söylüyor hep. kızdığında bile dibine sokulmam ile takdir ediyormuş beni. şimdi onun işlerini bitirip koltuğa uzanmasını bekliyorum. en sevdiğim yere kurulmak için.

kedili eve yeni bir kedi dahil etmek

benim ne denersem deneyim başaramadığım durum. olmadı olamadı. 8 ay sabredebildik. tüm düzen alt üst oldu. sonradan gelen kabullenmedi durumu protesto etti. yaşları aynı olursa olabilirdi belki. ama kötü tecrübeydi bizim için. yine de pes etmedik sahiplendirdik. arada gidip görüyoruz onu da.

kedi günlük

slm günlük; bugün hava kapalı ve soğuk. ama evim sıcacık. keşke dışardakilerin hepsini de eve alabilsek. annem 50 günlük bir british sahiplendi ama 8 ay boyunca olur olmaz yere tuvaletini yapınca kliniğe götürmek zorunda kaldı. doktor bir çift sahiplendi ama orda da bu huyuna devam etti. şu an tekrar klinikte. sokaktakileri de besliyoruz gücümüz yettiğince. annem kedi köpek ayırmıyor hepsiyle ilgilenmeye çalışıyor. kış gelmesin.

kedi sözlük yazarlarının yaşadıkları şehirler

  • /
  • 2

kedi sözlük birinci ankara buluşması

bugün ilki gerçekleşen ankara buluşmamıza katılan tüm yazarlara ve katılımcılara çok teşekkür ederiz, harika bi buluşmaydı. beat'in bu denli gürültülü olacağını tahmin edememiştim, herkes geldikten sonra simitçi dünyasına geçtik mecburen. sevgili tekirthecat, milosscat, münevver, cadılarım, müdür bu buna konuş, ecekl, missgaiga, dr minnak ve nazlithecatgirl sözlükten katılımcılardı, bunun dışında bir koca kafamız ve 7 kişi daha vardı. değerli tarkan özçetin'e ayrıca teşekkür ederim, kıymetli vaktini bize ayırdığı ve kedici dergisi hediye ettiği için. ikinci buluşmada görüşmek üzere.

kedi sözlük birinci ankara buluşması

zirveden fotoğraf geldi. hemen paylaşayım. keşke orada olsaydım dedirtti gerçekten. herkese bol kedili iyi sohbetler diliyorum.

dünyayı kediler yönetse

hmm bu ağaç olmamış bebeğim burda. devireyim bari. miyuv

kedilerin birçok insandan daha temiz olması

bir de şey vardır ya tuvaletten sonra ellerini yıkamayan, haftada bir kere duş alan insanların kedilerimize pis demesi. terbiyesiz insanlar. söz konusu hayvanlar olunca insanlara kızacak öfkelenecek bir sürü şey buluyorum, bizi bu hale sokanlar utansın. ne kadar temizlenirse temizlensin bir kedi kadar temiz kokmayan ve hala kedilere laf eden insanların kafasını koparmak istiyorum

uzaktan usul usul izleyen yazarlar

çevrimiçi olan, okuyan, bilgisayarında bir sekmede sözlüğü açık bırakan ve arada sayfayı yenileyen ama nedense hiçbir şey yazmamaya yemin etmiş yazar topluluğu. 24 kişi çevrimiçi ama o kadar hiç kimse yazmıyor ki şuan sözlük terkedilmiş perili ev gibi. meydan kendime kalmış hissediyorum. ya arkadaş niye ses vermiyorsunuz? hiçbir şey yazmasanız kedi günlük başlığına yazacak en az 1 şeyiniz olur gün içinde. kedi sözlük'ün ömrü ile ilgili endişelenmeye başlıyorum.

kediler kum olmayan yerde de kum kapatma hareketini neden yapar

yemek gram hesabıyla veriliyorsa yeterli gelmiyor olabilir ve saklayıp sonra yeme kafasında olabilir. evde başka bir evcil hayvan varsa ondan saklıyor olabilir. evde güvenmediği bir insan varsa ondan kaçırıyor olabilir. çok beğenip sonra yemek için ayırıyor olabilir. kediniz ruh hastası da olabilir, belki sebep bunlardan hiçbiri değildir ve sadece canı öyle istemiştir. eheheh

kedi sözlük'te sadece kedileri konuşmak

bence kendi kendimize otokontrol yapmanın bir anlamı yok. burda kedilerden bahsetmek güzel tabi ama daha önemlisi aynı hassasiyetleri temel alan insanların farklı konulardan da bahsedebilmesi. zira belli bir müddet sonra kısırdöngüye girilebilir. sadece kediler hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı bir ortam kediseverlere özgü bir forum sitesine dönüşür.
benim açımdan şikayetim olmaz. ama kedisözlük diyorsak eğer sözlüğün hakkını vermeliyiz .

kediler kum olmayan yerde de kum kapatma hareketini neden yapar

bizim çocuk daha sonra yemeye devam edeceği mama için yapıyor bu hareketi. beğenmediği şeylerden zıplayarak uzaklaşıyor, tadını beğendiklerinden aç değilse çok az tadıp üstünü hayali olarak örtüyor, birkaç saat sonra devam ediyor. tahta kahve kaşıklarını da kilimlerin altına sokup aynı hareketi yaptığını gördüm. ben oradan gizlice almışsam da arıyor sonrasında.

ülkelere göre kedi besleme oranları

istatistik portalı statiska tarafından paylaşılmış, birinci sırayı %59 ile rusya'nın aldığı, türkiyen'nin de %19 ile 11. sıradan girdiği listedir. hemen paylaşalım.

1) rusya %59
2) abd %43
3) arjantin % 41
4) italya % 40
5) fransa % 39
6) vietnam % 39
7) brezilya % 36
8) tayland % 33
9) ingiltere % 32
10) almanya % 26
11) türkiye % 19
12) hindistan % 18
13) çin % 16
14) japonya % 16
15) güney kore % 9

kedime not

leo şimdi sen sabahları işe gitmek için hazırlanırken sev die önüme yatıyorsun ya yatma ben göbeğine dayanamıyorum ve işe geç kalıyorum çorap yada siyah giydiğimde tüylerinle işe gitmek zorunda kalıyorum ama ben istediğimde asla sevdirmiyorsun ya aşırı gıcık oluyorum bi de duşta izlemek de ne oluyor yaaa böyle şeyleri bırak son olarak sarılarak uyumak istiyorum ne zaman bu hayalim gerçek olacak¿

Toplam entry sayısı: 26

kediyle uyumak

nusret kaya kendi zarar gördüğü için yazmış sanırım bu cümleyi.

kedi sözlük'ün ömrü

ilk geldiğimiz an sevinsek de düşünen, düzenleyen, yapan, eden, yöneten vs. başlıklarındaki kişilerin hergün sayfanın kontrolünü yapmadığına,mesajların kontrol edilmediğine şahit olduk. (kediliçe etti sağolsun) gündelik işlerden vakit ayrılamayabilir düşüncesiyle durumu gözlemliyoruz şu an. bir de kedisi olan arkadaşlarımı da üye ettirmiştim. sayfanın iyileştirilmesi için sayfanın liderleri sayfayı dinamik tutmazsa uzun ömürlü olmayacağı kanaatindeyim. bi süre bekleyip görelim bakalım. kendi kendine eriyip gitmez inşallah. dr minnak, pars, alice, jupican, betty boop, dombilicat, paydogdu, kedi sözlük

neden cins kedi

cins kedi, köpek yada sokak kedisi köpeği gibi kavramları oldum olası yersiz bulmuşumdur. üniversite yıllarında babası pet shop işleten biri olarak söylüyorum bunu. yani işin her yönünü gözlemledim. çocukluğumdan beri evde hep hayvanımız vardı. köpeğimiz 6 yaşında çalındı. evde yas havası oldu. hala da anarız kendisini. babam yıllardır kanarya yetiştiriciliği yaptı hala da yapıyor. (şimdi kafeste hayvan mı beslenir diyenler de olur) uğursuz denilen siyah kediyle köpeğimizi aynı anda besledik yıllarca. balıklarımız oldu. bir de kaplumbağamız var biber 5 yıldır yaşıyor üstelik. kim nerden sahipleniyorsa sahiplensin işin bu tarafıyla ilgilenmiyoruz. gerçekten seviyor eziyet etmiyor tüm sorumluluğunu alıyorsa istiyorsa para versin banane. gönül barınaktan almalarını ister ama herkesin kendi özgürlüğü. insanları yaftalamak doğru değil.
not: kedilerimiz cins ama aileden sahiplendik. british olanı satın aldık ama neden? kızım her dışarı çıktığında pet shopa uğramak ister. çıkarken ağlayarak çıktı. aldık eve getirdik. dışardan da alıp getiriyoruz. kimene? anca ahkam kesiyorlar.

kedi dövmeleri

toplamda 3 tane var. ikisi kedi. dördüncüde de müdürün portresi olabilir. hiç de sıkılmıycam. ömürlük seviyoruz

kedi günlük

slm günlük; bugün hava kapalı ve soğuk. ama evim sıcacık. keşke dışardakilerin hepsini de eve alabilsek. annem 50 günlük bir british sahiplendi ama 8 ay boyunca olur olmaz yere tuvaletini yapınca kliniğe götürmek zorunda kaldı. doktor bir çift sahiplendi ama orda da bu huyuna devam etti. şu an tekrar klinikte. sokaktakileri de besliyoruz gücümüz yettiğince. annem kedi köpek ayırmıyor hepsiyle ilgilenmeye çalışıyor. kış gelmesin.

kedi sözlük öneri panosu

yazılım ekibiniz tarafından dikkate alınır mı göricez
1- öncelikle beni hatırla combo boxı çalışmıyor sanki. işaretleyip gönder butonuna bassam da kabul etmiyor. her seferinde robot değilim demek zorunda kalıyorum
2- şifre değişikliği kısmı da göremedim. buna dair herhangi bir ibare yok.
3- profilimizden takip ettiklerime tıkladığımda takip ettiğim kullanıcıların paylaşımları geliyor. sormak istediğim; takibe aldığım konu başlıklarını nerden görebilirim?
4- başlıklara yapılan yorumun altına neden direk cevap veremiyoruz? hep yeni yorum gibi edit alana yazmak durumunda kalıyoruz.
5- kendi profilimizde istatistikler kısmında en çok favorilenenler ve artılanan entryler başlığına tıkladığımızda kullanıcı bilgisi de koysak güzel olmaz mı?
6- biri entryne artı oy verdi diyor da bu biri kim niye göremiyoruz?
7- profilimde takip listemi listeleyebiliyorum. aynı şekilde total üye listesini de görebileceğimiz sekme olabilir.
8- ayrıca takip ettiğim konu başlıklarını takip eden diğer kullanıcıları da görelim.
9- ayrıca profilimize başlık aç işlevi konmuş. ama açılamıyor yahu? naptın admin puana mı bağladın bu özelliği. bi aydınlatsan bilmeyenleri
10- bugün girilen entryler başlığı konsun.(bugün en çok entry giren değil.üye süzmek değil de güncel entry süzmek amaç ) sadece güncel olanları görmüş oluruz. kedi sözlük, dr minnak, pars, alice, jupican, betty boop, dombilicat, paydogdu

müdür bu buna konuş

kediliçe bu tansaş reklamındaki diyalogdu. benim de gündelik hayatta ara ara kullandığım cümledir kendisi.kapıdan girerken naber müdür cümlesiyle karşıladığımız kedimizin ismi de böyle oluşmuştu. izlemek isterseniz de buyrun.

neden cins kedi

cins kedi, köpek yada sokak kedisi köpeği gibi kavramları oldum olası yersiz bulmuşumdur. üniversite yıllarında babası pet shop işleten biri olarak söylüyorum bunu. yani işin her yönünü gözlemledim. çocukluğumdan beri evde hep hayvanımız vardı. köpeğimiz 6 yaşında çalındı. evde yas havası oldu. hala da anarız kendisini. babam yıllardır kanarya yetiştiriciliği yaptı hala da yapıyor. (şimdi kafeste hayvan mı beslenir diyenler de olur) uğursuz denilen siyah kediyle köpeğimizi aynı anda besledik yıllarca. balıklarımız oldu. bir de kaplumbağamız var biber 5 yıldır yaşıyor üstelik. kim nerden sahipleniyorsa sahiplensin işin bu tarafıyla ilgilenmiyoruz. gerçekten seviyor eziyet etmiyor tüm sorumluluğunu alıyorsa istiyorsa para versin banane. gönül barınaktan almalarını ister ama herkesin kendi özgürlüğü. insanları yaftalamak doğru değil.
not: kedilerimiz cins ama aileden sahiplendik. british olanı satın aldık ama neden? kızım her dışarı çıktığında pet shopa uğramak ister. çıkarken ağlayarak çıktı. aldık eve getirdik. dışardan da alıp getiriyoruz. kimene? anca ahkam kesiyorlar.

kediler kum olmayan yerde de kum kapatma hareketini neden yapar

müdür bu hareketi bazen mamasının yanındayken (zemini kapatma hareketi) yapıyor, bazen de türk kahvesi gördüğünde yapıyor bunu. olduğu yeri patiliyor. sevdiği şeyleri saklamak için mi yapıyor acaba? ama geçen gün uyurken iyi değildi. ağladım çarşaf ıslandı. yanımda aynı hareketi yaptı yine. nette de bir sürü makale okudum ama çok tutarlı şeyler değildi. tek yaşayan ben değilimdir herhalde

kediyle uyumak

nusret kaya kendi zarar gördüğü için yazmış sanırım bu cümleyi.

uzaktan usul usul izleyen yazarlar

valla ben büyük umutlarla gelmiştim. baktım entryler siliniyor, eksi oylar gırla.. hevesim kaçtı. kedi sitesinde kedi kaprisi. ki kedi sözlük yazımda da belirtmiştim 20 çevrimiçi üye durumunu. inşallah uzun ömürlü olur ama soğutmamak lazım. yine de yarın gelicem. müdür de olsa pes etmezdi. karakterli oğlum.

kedi sözlük birinci ankara buluşması

yer saat nerde belirlenmiş ben öneri diye okumuştum onları. kesin organizasyon bilgilerini paylaşırsanız öğrenebiliriz sayın kedi sözlük izmir buluşmasına dönmez umarım.

kedi sözlük

günaydın sözlük; başlık entrymden sonra ankara buluşmasıyla ilgili entrymde silinmiş sağolsun biri habire siliyor. ne küfür ne hakaret hiçbirşey yok. anlam veremedim. sosyal medyada ünlü sitelerine ne yorumlar yapılıyor da yine silmiyor insanlar. bir de diyordunuz ki organizasyonları yazarlar planlıyor, kedi sözlük buna zemin hazırlıyor. üyeler yoksa hazırlayacağınız bir zemin de olmaz malesef. çevrimiçi 20 üyeyle çevirirsiniz buraları.