kedime not

lütfen ben yokken evi dağıtma.maman suyun kumun bolca var. ablan 2 günde bir gelecek. ona iyi davran. seni çok seviyorum...
canımın taaa en içisi; sen bana anneciğinin emanetisin, kıymetlim, haşmetlim, biriciğimsin. mecnun’un leylası gibisin. ucu bucağı yok sana olan hislerimin. ama bir çocuğu daha kurtarsak o sokaklardan fena mı olur? sen abla olursun, ben de size hizmetçi. sen bir daha düşün emi bu işi? sevgiler kalp kalp kalp, öpücük öpücük öpücük, bir göbüş öpücüğü, mırlama, tırmık. gözümün nuru, sen yine düşün bu işi.
ben yokken ev sana emanet klozet kapağını kaldırmadan çiş yapma sakın
sen benim herşeyimsin kendine zarar vermede başka ne istersen yap
bana güven çocuk, şartlar ne olursa olsun; yapılacak ne varsa, her durumda senin için yaptım yine yaparım.
ogluşlarım siz benim bu hayatta aldığım en doğru kararsınız iyiki beni seçtiniz ,bazen birbirimizi kızdırsakta umarım size yeterli oluyorumdur iyiki varsınız sizi çok seven anneniz
”kedinin duygusal dürüstlüğü tamdır. insanlar çeşitli nedenlerden duygularını saklayabilirler ama bir kedi asla.” (ernest hemingway)
dürüst olmanı çok seviyorum oğlum oskar.
çıtır'a not: yüce gönüllü kraliçemiz, çok düşüncelisiniz ama ben fare yemiyorum, eve getirmemenizi istirham ediyorum...
civi'ye not: seni sıkıştırmamın sebebi sevgi. biz insanlar sevgiyi böyle gösteriyoruz. o yüzden kaçmasan da biraz sabretsen???
aryaaaa, dizüstü bilgisayarımın ekranını kıran biliyorum ki sensin, gel bir kere yanıma seni öppeceğimm, öpeceğim, öpeceğimmm.
bundan bir yıl önce aramızdan ayrıldın. seni aramak için çok çabaladım. endişelendim başına bir şey gelmiş olmasından çok korktum. bir gün çıkar gelir diye hep ümitle bekledim. sanırım sen bu hayatta benim sabrımın en güzel örneğisin. her nerdeyse umarım yaşıyor ve iyisindir. eğer başına bir şey gelmişse ben seni asla unutmayacağım. sen benim için çok özel birisin . bunu sakın unutma
eylül 2015..sabah yürüyüşüm sırasında istanbul nişantaşı city's arkasındaki mıstık parkı'ndaki kedi evlerine düştü yolum tesadüfen. yeni atılan 2 yavru kedi vardı, birisi bakımlı iken diğerinin gözleri kör olmaya yakın, cılız bedeni pireler, bitler ile kaplıydı..
kedileri dikkatlice inceleyen yaşıtım bir bayan dikkatimi çekti, biraz sohbet ettik ve bir kedi yavrusu sahiplenmeye geldiğini öğrendim. tabi ki o, güzel yavruyu seçti, ayakkabı kutusuna hava delikleri açtıktan sonra bakımlı olan yavruyu içine koyduk, evine götürdü. geçici olarak istanbul'a gelmiştim ve kendime ait bir evim yoktu, kardeşimin ya da arkadaşımın evinde misafirdim.
şimdiye kadar olduğu gibi hasta ve muhtaç bir hayvanı görüp, ardımda bırakmadığım gibi o hasta miniği de orada yalnız bırakmadım. gözleri düzeldi, parazit ilaçları yapıldı, toparlandı derken, mantarının olduğunu onu yıkadıktan 2 gün sonra tüm vücuduna yayıldığında anladım, çok zor atlattık, neredeyse tüm tüyleri döküldü, zeytinyağı ile tekrardan çıkmasını sağladım, 6 ay boyunca tedavi gördü ve aralıklar ile 3 aşı yapıldı. eve dönme vaktim geldiğinde henüz 3 aylık bile yoktu, thy için gerekli olan şartları yerine getirerek oğluma pasaport çıkarttım, bu arada yaşını birazcık büyütmüş olabilirim. :) çok küçük olmasının da etkisi ile inanmayacaksınız ama uçaktan hiç korkmadı ve harika bir yolculuk sonrası evimize geldik. can oğlum canım oğlum oskar oldu ismi.. aramızda çok özel bir bağ var ve bu her yaşanan zorluğa değdi, onu tarifsiz seviyorum.
leo şimdi sen sabahları işe gitmek için hazırlanırken sev die önüme yatıyorsun ya yatma ben göbeğine dayanamıyorum ve işe geç kalıyorum çorap yada siyah giydiğimde tüylerinle işe gitmek zorunda kalıyorum ama ben istediğimde asla sevdirmiyorsun ya aşırı gıcık oluyorum bi de duşta izlemek de ne oluyor yaaa böyle şeyleri bırak son olarak sarılarak uyumak istiyorum ne zaman bu hayalim gerçek olacak¿
sen çok sakin ve akıllı bir kedisin. bu kızı eve neden hala kabul etmediğini çok merak ediyorum. hem bak ne kadar tatlı bir kız, potansiyel partner yani, mantıklı davran bence.
sesimi duyan ınsanların hepsınden bunca vefasızlık gormusken sen kulakları duymayan masum meleğim.. benım herseyımı tek duyansın. masumsun vefakarsın
kızım yaralarını ısırıp durma da bir an önce iyileşsin. inan daha rahat oyun oynayacaksın ilerde, bak söz veriyorum.
artık küçük kardeşini kıskanıp onun mamalarını yemeyi bırakmalısın. zira kısır bir kedisin ve yavru kedi mamalarını tırtıklaya tırtıklaya bir ayda 6,550 den 7.360, a çıkarak obeziteliğin zirvesine doğru patiliyorsun. seni seviyorum bıdım, dünyanın bütün somonlu yaş mamaları sana feda olsun.
güzel kızım. tüm cadılıklarına rağmen iyi ki varsın iyi ki benim kızım olmuşsun. neler kattın bana bir bilsen. huzurumsun, neşemsin. en sevdiğimsin. koşulsuz sevgiyi ögretensin bana. iyi ki geldin, iyi geldin
ege, güzel kızım, ilk göz ağrımsın ve seni alıp kalbime basmak dünyanın en güzel şeyi.

gümüş, ukraynadan geldiğin ilk zamanlardan bu yana seninle çok uzun bir yol katettik. geldiğin yerde kötü ne yaşadın bilmiyorum ama ömrünün geri kalanının güzel olması için her şeyiyapacağım. dünyanın en özel kedisisin.

ada, küçük sapığım, sana en kısa zamanda bir gelin bulacağız, erkek kardeşlerine hallenmekten nolur vazgeç, seni çok seviyorum. iyi ki geldin.

maske, sevgilimi seninle paylaşmak hiç hoşuma gitmese de o güzel sesin ve sevgi dolu kalbin için sana bayılıyorum. ayrıca torun baldan tatlı olduğu için de torun kontenjanından faydalanıyorsun.

maviii, çocuğumun çocuğu. diğer güzel torunum. kızımın kopyası.. dünyada kızımın aynısının bi küçük versiyonu olması benim için çok güzel. ama oğlum lütfen biraz daha az sinirli ol. halıyla ne tür bi problemin var bilmiyorum ama halı bizim düşmanımız değil. bi de daha az ye allahını seversen, gümüş ve sen evi ocağı kurutacaksınız oğlum ya.
canısı, tontişi, eşşek kafalısı, lütfen o mor battaniyeye kusma.
canım kızım, eğer konuşmak veya telefon kullanabilmek, patilerinle mesaj yazabilmek gibi becerilerin varsa ne olur paylaş benimle. yemin ederim kimseye söylemem, sadece ikimizin arasında kalır. gün içinde araşırız, whatsaptan yazışır anlık fotoğraf yollarız birbirimize. işteyken seni çok özlüyorum, çok canım sıkılıyor.
  • /
  • 2