ekşi sözlük

2014'ten beri süren hazin bekleyişim, maillerimde az önce gördüğüm onayla bitti. henüz alışamadım, kaldım öyle. bitmeyecek zannetmiştim, bitti. allah allah ya.
edit : şuan baktım 2013'ten beri bekliyormuşum. peygamber sabrı mı var ne var maşallah bana.
çok önemsenmemesi gereken ve hak ettiğinden fazla değer verilen site. örneğin 10 yıllık yazarlık geçmişimin ardından yazdığım bir entry sebebiyle yazarlığımı sorgusuz suailsiz, uyarısız almışlardı. sonrasında sisteme giriş bile yapamıyorsunuz, sadece size bir link veriyorlar. "al bu linkten yazdıklarını indir" diyorlar.
son 5-6 yıldır çok bozdu gerçekten. benim de 8 yıllık yazar hesabımı yok yere kapattılar. küfürler hakaretler havada uçuşuyor, moderasyon hiçbir şey yapmıyor. hiç alakasız yazarların ise hesaplarını kapatıyorlar. onlar da haklı, talep çok, yazarlar oldukça değersiz. kaydolduğunuzda 10 entry giriyorsunuz ve çaylak onay listesine 50bininci sıradan giriyorsunuz. sonrasında 5-6 yıl bekleyip ya yazarlığınız red ediliyor ya da onaylanıyor.
sekiz- on yıl önce, ilk " entry"mi yaptım," 9877.sıradasınız" dedi,altı ay sonra," entrylerinizi" beğenmedik, yenisini gir dedi,girdim,bu sefer 9456. sıraya çıktım.bilmem hala sırada mıyım? yetersiz ve kalitesiz bulundum yani... kısmet be gülüm...
sevmediğim bir site.. ama youtube da güzel şeyler yapıyorlar