ibrahim keloğlan

istanbul küçükçekmece'de yaşadığı sitede asansöre binen kediyi koridora kapatarak 7 dakika boyunca tekmeleyerek öldüren şeref yoksunu mahluk. site sakinlerinin baktığı, kimseye zararı olmayan bir kediyi işkence ile öldüren bu adi, çıktığı mahkemece 1 yıl 3 ay ceza alıyor ve iyi halden serbest bırakılıyor. sosyal medyada tutuklanması için büyük bir kampanya yürütülüyor. yaşadığı daireye giden komşular şerefsizin hemen istabul'dan kaçıp ailesinin yanına hatay'a kaçtığını söylediler. bu şeref yoksunu mahluk daha önce de yüksek yerden bir köpeği aşağı atarak öldürmüş. hayvan düşmanı bir yaratık. küçükçekmece cumhuriyet başsavcılığı da serbest bırakma kararına itiraz etmiş. sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine bu itirazın yapıldığı çok belli. dilerim tez zamanda tutuklanır ve hak ettiği cezasını çeker.

change.org da imza kampanyasına 250bin imza atılmış.

https://www.change.org/p/kedi%CC%87-kati...
savcılığın itirazı sonrası ve sosyal medyada bütünleşen binlerce kişi sayesinde cezanın geri bırakılması kararı iptal edildi. dava mahkemede tekrar görülecek.
yılbaşı gecesi asansörde sıkıştırdığı eros isimli kediyi apartman koridoruna kapatıp 7 dakika boyunca tekmeleyerek ve vücudunu ezerek öldüren herif, 13 martta görülen davada 2 yıl 6 ay hapis cezası verilerek serbest bırakıldı. çünkü eros sahipsizdi. ha bir de yurt dışına çıkma yasağı verildi. dava günü binlerce insan adliyeye akın etti. yatarı olan bir ceza bekleniyordu fakat iyi hal indirimleri ile kurtuldu. şimdi yine karara cumhuriyet savcıları tarafından itiraz gelecek.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/erosu...
kısasa kısas ile aynı şekilde ezilmesi gereken insan artığı şahıstır.