yazarların kedi maması tercihleri

  • /
  • 8
bebek ve annelerde royal canin mother&babycat
1 yaşına kadar royal canin kitten
yetişkinlerde royal canin fit32, n&d, pro plan

yaş mamalarda ise royal canin ve purina felix.
cok siska biraz kilo alsin dedik denemedigimjz mama kalmadi sonunda advanced chicken&rice durumu kurtardi. saglikli kilolatina ulasana kadar devam ediyoruz :)
başlarda taste of wild kullanıyordum sonradan fark ettim ki namussuzun mutfak masrafı benimkinden fazla. artık ben ne yiyorsam onu yiyor.
başlarda taste of wild kullanıyordum sonradan fark ettim ki namussuzun mutfak masrafı benimkinden fazla. artık ben ne yiyorsam onu yiyor.
yavru kediler için royal can’in kitten’ı; yetişkin kısır kediler için ise royal can’in kısırlaştırılmış kedi maması kediler çok seviyor.
pahalı gelmeye başlayan mamalardır. natural and delicious kuru mamadan ciğer, yumurta gibi ev yapımı yemeklere dönüyoruz yavaş yavaş.
advanced kitten diye bir mama önermişti kedişlerimi sahiplendiren veteriner. onu kullanıyorum hala.
bluebag sokaktakilere, evdekilerin bir kısmına refleks hillsin ilacli mamaları saglamlara genelde püre barf cok zorda kalırsam refleks onlarada.
kedi mamasında mutlak doğru yoktur. kediniznde bir damak tadı olduğunu unutmayın. genel tavsiyem tahılsız mama gruplarıdır. tahılın kedilere hiç bir faydası yok. mama maaliyeti azaltmak için kullanılıyor.
purina proplan steril somonlu
proplan steril somonlu , bahcedekilere bonocibo
purina proplan tavuklu oglum icin, disardaki kedi canlarimada wiskas yada king veriyorum....tabi ogluma arada, reflex yas mamada veriyorum....
1 yasindaki pufpufumuzda royal canin kitten ile ciktigimiz yolda icerik sebebiyle acanaya gectik, tekrarlanan mantar yuzunden nd ile yolumuza devam ediyoruz
genelde proplan, balık ile besleniyor..
baya mama denedim. sanabelle, acana, orijen, n&d, whildfiel. hepsi iyiydi özellikle de acanadan memnundum fakat kısır kediler için ayrı maması yok. gerekli mi emin olamadım. şimdi n&d kısırlaştırılmış az tahıllısını kullanıyorum.
  • /
  • 8