uzaktan usul usul izleyen yazarlar

çevrimiçi olan, okuyan, bilgisayarında bir sekmede sözlüğü açık bırakan ve arada sayfayı yenileyen ama nedense hiçbir şey yazmamaya yemin etmiş yazar topluluğu. 24 kişi çevrimiçi ama o kadar hiç kimse yazmıyor ki şuan sözlük terkedilmiş perili ev gibi. meydan kendime kalmış hissediyorum. ya arkadaş niye ses vermiyorsunuz? hiçbir şey yazmasanız kedi günlük başlığına yazacak en az 1 şeyiniz olur gün içinde. kedi sözlük'ün ömrü ile ilgili endişelenmeye başlıyorum.
çok haklısınız, nerede bu millet yahu? ha diyeceksiniz, sen bir buluşma toparlayamadın, onda haklısınız. ama yazıyorum fırsat buldukça...
galiba bir süredir benim de içinde bulunduğum grup. utandım sözlük...
şunun şurasında üç aylık kediciyim, ben bile yazacak bir sürü şey bulduğuma göre...
valla ben büyük umutlarla gelmiştim. baktım entryler siliniyor, eksi oylar gırla.. hevesim kaçtı. kedi sitesinde kedi kaprisi. ki kedi sözlük yazımda da belirtmiştim 20 çevrimiçi üye durumunu. inşallah uzun ömürlü olur ama soğutmamak lazım. yine de yarın gelicem. müdür de olsa pes etmezdi. karakterli oğlum.
başta bi zor geliyor ama girince alışıyorsun. usul usul izlemiyorsun. bu hafta en çok bu ay en çok bugün en çok entry girenler listesine birileri giriş yapsa, solda akış genel olarak değişse, yeni başlıklar açılmaya üşenilmese, babam pasta yapmayı öğrense, usul usul izleyen yazarlar gelse aramıza katılsa, her şey çok tatlı olacak.
üşengeçlik yapıyorlardır
okuyup, katılıp, yazmaya heveslenip sonra aman neyse ya diyen minnoş kediciler! ordasınız biliyorum. bizi yaşadığınıza ikna etmeye ne dersiniz? miyuv.
#felinoloji ya da #kedi bilimi hashtag'ı açılsın. ben sol yanı doldururum.
bu aralarki hayat telaşımı bitireyim de rahat rahat yazayım diyorum. sonra bir bakıyorum ki başka bir koşuşturmadayım. ara sıra böyle afişe edilmek işe yarıyor sanırım bende.
aramıza yeni katılan usul usul izleyen yazarlar görüyorum. sözlük çok güzel gelsenize