naturell

Durum: 19 - 1 - 0 - 0 - 25.05.2019 13:15

Puan: 645 - Çaylak Kedici

11 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazarkedi.

Henüz bio girmemiş.

kedipet.com

popüler bir sahiplendirme sitesi. yetiştiricilerin ilanlarında belli bir indirim sağlıyor. gayet etkin bir site. ama sanki petcim.com gibi ilanlarını ücretsiz hale getirse.

dişi kedi mi erkek kedi mi

ben erkek kedi diyorum. kapıda karşılamaları, insanlara yaklaşımları, miyav miyav konuşarak ortalıkta dolaşmaları hoşuma gidiyor.

leyla17

kedisini ücretli sahiplenmiş olanlara, kedisini çiftleştirenlere ve cins kedisi olanlara saygısızca ve çirkin benzetmelerle saldırmış. benim kedilere olan düşkünlüğümü ve sevgimi kimse bilemez, derecelendiremez. kendi düşüncesini başkalarına dayatma ve diğer fikir ve düşüncelere saygı göstermekten yoksunluk. nickaltı olarak yazdıklarının özet geçilmesi de alçaklık değil bence, yerinde bir entry olmuş. aramızda yeri olmayanların keşfi ve sözlükten uzaklaştırılması yerinde bir karar.

kedi sözlük

ee zaten fikirlerinizi rahat rahat yazıyorsunuz, kimse engellemiyor ki, eksileniyorsanız kedi sözlük ne yapsın. eksilenmeyecek entryler girin siz de ahaha.

ekşi sözlük'te o linklerden 150 milyon tane bulabilirsiniz. kedi sözlükte bahsedilen ücretli ücretsiz kedi sahiplendirme sitesi ise eğer ben de kedimi böyle bir siteden bulup sahiplenmiştim. sahiplendirme siteleri iyi ki var ki insanlar o sitelerden görüp kedi sahiplenebiliyorlar.

mesleklere göre yalanlar

avukat: müvekkilim suçsuzdur.

bi dünya sevgi

izlemesi keyifli, aynı zamanda yeni şeyler öğrenmek güzel. umarım devamı gelir.

kedi sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

hayvansever belediyeler

şişli belediyesi
beşiktaş belediyesi
beylikdüzü belediyesi
nilüfer belediyesi

birden fazla kediyle yaşayan kediciler

5 kedimle katılıyorum.

toplumun hayvansever insanlara deli gözüyle bakması

hayvanları delice sevdiğimiz içindir belki de. önce kendi deliliklerine baksınlar.

tatildeyken kedim evde mi kalsın otelde mi

güvenebileceğiniz bir dostunuz varsa evin anahtarını verin, kedilerinizin dengesi bozulmasın. içiniz daha rahat olur.

yazarların kedi kumu tercihleri

temizmama.com'dan bentonit kalın taneli.

yazarların klinik önerileri

beylikdüzü ışık veteriner kliniği.

kedi sözlük yazarlarının yaşadıkları şehirler

kediyle uyumak

yatağımda ayak ucumda uyurlar genellikle.

yazarların kedileri

yazarların kullandığı mamalar

yazarların kedilerinin isimleri

kedi sözlük

merhabalar kedi sever dostlar.güzel ve yararlı bir site olması dileğimle.
Henüz hiç başlık açmamış.

dişi kedi mi erkek kedi mi

ikisinden de olsun. onların da bebekleri olsun. sosyal afacan minnaklar yetiştirmeye bayılıyorum. fena keyifli.

pars

nora canım benim ya, nasıl da genellemeler yapmışsın, ne kadar düşünceli bir hayvanseversin sen. tüm hayvanseverler aynı şeyleri düşünüp hemfikirler sanıyorsun. o gün geldiğinde kadıköy protestosunda bizzat tanışalım isterim. böyle entrylerle olmaz bu işler. seninle hayvanseverliğimi yarıştıracak değilim.

tamamına katılmasam da yasayla ilgili değişmesini ve ilave edilmesini istediğim maddeler var. o yüzden orada olmaya çalışacağım.

11-25 kasım 2018 hayvan hakları yasa tasarısı protestoları

burada bir düzeltme yapılmalı.

11 kasım'da trakya ve anadolu'daki illerde, 25 kasım'da ise büyük istanbul buluşması olacak. yer olarak ise iskele atatürk anıtı önünde basın açıklaması yapılacak.

11-25 kasım 2018 hayvan hakları yasa tasarısı protestoları

katılım oranı çok çok önemli, umarım tüm illerde meydanlar hayvan dostlariyla dolar. daha önce çok sasirttik; beklenmedik bir katılımla yine yapabiliriz. tabiiki ben de ciddi bir aksilik olmadığı takdirde orda olacağım.

11-25 kasım 2018 hayvan hakları yasa tasarısı protestoları

hayvan hakları savunucuları, 11 kasım 2018 tarihinde, saat 14.00’te eş zamanlı olarak tüm il ve ilçelerde basın açıklaması gerçekleştirecek. istanbul'da ise büyük buluşma 25 kasım 2018'de kadıköy iskele atatürk anıtı önünde yapılacak. hayvan hakları yasama izleme delegasyonu’nun açıklamasından sonra harekete geçen sivil toplum örgütleri, katliam yasası olarak nitelendirdiği yeni yasa çalışmalarını protesto edecek.

hayvan hakları savunucuları ne talep ediyor?

hayvan hakları savunucularının öncelik verdiği değişiklik talepleri şu şekilde:

-hayvanlara karşı şiddetin cezalandırılması konusunda yasadaki sahipli – sahipsiz hayvan ayrımının ortadan kaldırılmasını,
-hayvanlara karşı işlenen suçların kabahatler kanunu’na değil tck kapsamına alınmasını,
-hayvanlara şiddet, işkence, tecavüz ve öldürülme suçlarının hapis ile cezalandırılmasını ve bu cezanın ertelemesiz en az 2 yıldan başlamasını,
-hayvanlara şiddet uygulayan belediye görevlilerinin ceza kapsamına dahil edilmesini,
-tüm cezaların kurum ya da kuruluşlara değil bireylere uygulanmasını,
-tarım ve orman bakanlığı’na belediyelere yönelik idari yaptırım yetkisinin tanınmasını,
-petshoplarda hayvan satışının yasaklanmasını,
-hayvanları sömüren eğlence parklarının kapatılmasını
-av turizmi adı altında gerçekleştirilen vahşetin yasaklanması

kaynak: http://k2haber.com.tr/2018/11/05/hayvan-...

edit: tarih ve yer bilgileri için teşekkürler cat wins.

kedi sözlük gönüllü veteriner veritabanı

afra ekinci doğruer bizi destekleyen bir diğer veterinerimiz. gönüllü veterinerimize 05331338490 numaralı telefondan ulaşabilmeniz mümkün. kendisi kırklareli'deki soho-pet veteriner kliniği'nde veteriner hekim olarak çalışmakta. katılımı ve desteği için kendisine çok teşekkür ederiz.

kedi sözlük gönüllü veteriner veritabanı

çiğdem şahin gönüllü veterinerimiz oldu. kendisi ankara üniversitesi veteriner fakültesi mezunu. ankara çankaya'daki sancak veteriner merkezi'nde veteriner hekim olarak çalışıyor. danışmak istediğiniz konular olursa 0530 069 5084 numaralı telefondan kendisine ulaşmanız mümkün.

kedi sözlük gönüllü veteriner veritabanı

hasan akın sesimize kulak verdi. kendisi istanbul çekmeköy'deki vet çizmeli kedi veteriner kliniği'nde. gönüllü veterinerimize 0 530 816 1402 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. kendisine çok teşekkür ederiz.

kedi sözlük gönüllü veteriner veritabanı

ahmet akgül ilk gönüllümüz oldu. ankara çankaya'daki sancak veteriner merkezi'nde çalışan ahmet beye 0546 223 2113 numaralı telefondan geceleri arayabilir, gün içinde 7/24 whatsapptan mesaj ile ulaşım sağlayabilirsiniz. desteği için kendisine teşekkür ederiz.

gelin kediciler bir olalım

konu bana getirildiği için kedmin olarak format dışı entry girmem gerekiyor. normalde üstteki entrye cevap niteliğinde entry girilmemeli.

anne altından yavru başlığına girdiğim entrylere baktım. ilk entrymde anne altından yavru'nun ne anlama geldiğini tanımlamışım. alıntılanan sitenin de nasıl bir oluşum olduğunu tanımlamışım. ikinci entrymde de yazarın yazılan tüm entrylere cevap vermemesi gerektiğini belirtmişim. yine öncesinde format dışı olmaması için tanım yapmışım. burada da yasal olan bir konunun üzerine gidilmesinin amacını sorgulamışım.

kedi sözlük'te saygı sınırlarını aşmadığınız sürece, kişilere hakaret, karalama, aşığılama şeklinde ifadeler kullanmadığınız sürece entrylerinizi girebiliyorsunuz. sadece yasal ve hukuken aykırı olmayan bir konunun yasal değilmiş gibi gösterilmesi kedi sözlük'te yetkisi olan biri tarafından yapılamaz. yapıldığında da yetkisi alınabilir. burada da bir kusur görmüyorum.

son olarak kedi ücretli sahiplenilmiş olsun, ücretsiz sahiplenilmiş olsun, cins kedi yetiştiricisi olsun veya olmasın, kimsenin kedi sevgisini sorgulayacak hakkım veya hakkınız olduğunu düşünmüyorum. sokaklara çıkıp hayvan hakları için etkinliklere de katıldım, elimden geldiğince de bu mücadelenin içinde oldum. elim yettiğince de sokaktaki canlar için mama ve tedavi yardımlarında bulunuyorum. iş yerime gelen sokak hayvanlarını da her gün besliyorum. bu portalı da kedi sevenlerin bir araya gelip bilgi paylaşımı yapabilmesi için hayata geçirdim. kedi yetiştiriciliği de yapıyorum, kedilerimi sahiplendirmeden önce sahiplenecek aile ile evimde toplantı yapıyorum. kedinin özelliklerini, nasıl yaklaşılması gerektiği, nasıl bakılması gerektiği, aşıları ve parazit tedavileri hakkında detaylı bilgi veriyorum, hangi mamaların ve kumların kullanılması konusunda tavsiyelerde bulunuyorum. tırnak kesiminden kulak temizliğine kadar bildiğim her şeyi aktarıyorum. aile eğer benim içime sinmez ise yavrumu teslim etmiyorum. teslim ettiklerimi de sık sık sorup kontrol ediyorum, fotoğraflar istiyorum. böylelikle yavruların iyi olduğundan emin olup rahatlıyorum. zaman zaman yaşadıkları küçük problemler veya sormaları gereken bir konu olduğunda bana ulaşıyorlar.

kedi yetiştiriciliğiyle ilgili tüm belgelerim var, yasa dışı hiçbir etkinliğim yok. derneklerin, kuruluşların, kültür merkezlerinin düzenlediği seminer ve eğitimlere katılmaya devam ediyorum. kedilerimi en iyi şekilde nasıl mutlu edebilirimin peşindeyim. petshoplarla ilgili de söyleyeceklerim var. devlet tarafından maddeler halinde yapılması gerekenlerin hepsini biliyorum, uygunsuz olan bir durum gözlemlediğimde cimer üzerinden orman ve su işleri bakanlığı'na şikayette bulunuyorum. çünkü bu konuda devlet denetimleri yeterli değil.

velhasıl elimden geldiğince sorumluluklarımı yerine getiriyorum. buradaki tartışmalardan ziyade bu portalın kedicilere nasıl faydası olurun peşinde olmamız hepimiz için daha faydalı olur düşüncesindeyim.

Toplam entry sayısı: 19

leyla17

kedisini ücretli sahiplenmiş olanlara, kedisini çiftleştirenlere ve cins kedisi olanlara saygısızca ve çirkin benzetmelerle saldırmış. benim kedilere olan düşkünlüğümü ve sevgimi kimse bilemez, derecelendiremez. kendi düşüncesini başkalarına dayatma ve diğer fikir ve düşüncelere saygı göstermekten yoksunluk. nickaltı olarak yazdıklarının özet geçilmesi de alçaklık değil bence, yerinde bir entry olmuş. aramızda yeri olmayanların keşfi ve sözlükten uzaklaştırılması yerinde bir karar.

kedi sözlük

ee zaten fikirlerinizi rahat rahat yazıyorsunuz, kimse engellemiyor ki, eksileniyorsanız kedi sözlük ne yapsın. eksilenmeyecek entryler girin siz de ahaha.

ekşi sözlük'te o linklerden 150 milyon tane bulabilirsiniz. kedi sözlükte bahsedilen ücretli ücretsiz kedi sahiplendirme sitesi ise eğer ben de kedimi böyle bir siteden bulup sahiplenmiştim. sahiplendirme siteleri iyi ki var ki insanlar o sitelerden görüp kedi sahiplenebiliyorlar.

kedi sözlük

merhabalar kedi sever dostlar.güzel ve yararlı bir site olması dileğimle.

yazarların kedi kumu tercihleri

temizmama.com'dan bentonit kalın taneli.

toplumun hayvansever insanlara deli gözüyle bakması

hayvanları delice sevdiğimiz içindir belki de. önce kendi deliliklerine baksınlar.

leyla17

kedisini ücretli sahiplenmiş olanlara, kedisini çiftleştirenlere ve cins kedisi olanlara saygısızca ve çirkin benzetmelerle saldırmış. benim kedilere olan düşkünlüğümü ve sevgimi kimse bilemez, derecelendiremez. kendi düşüncesini başkalarına dayatma ve diğer fikir ve düşüncelere saygı göstermekten yoksunluk. nickaltı olarak yazdıklarının özet geçilmesi de alçaklık değil bence, yerinde bir entry olmuş. aramızda yeri olmayanların keşfi ve sözlükten uzaklaştırılması yerinde bir karar.

kedi sözlük

ee zaten fikirlerinizi rahat rahat yazıyorsunuz, kimse engellemiyor ki, eksileniyorsanız kedi sözlük ne yapsın. eksilenmeyecek entryler girin siz de ahaha.

ekşi sözlük'te o linklerden 150 milyon tane bulabilirsiniz. kedi sözlükte bahsedilen ücretli ücretsiz kedi sahiplendirme sitesi ise eğer ben de kedimi böyle bir siteden bulup sahiplenmiştim. sahiplendirme siteleri iyi ki var ki insanlar o sitelerden görüp kedi sahiplenebiliyorlar.

birden fazla kediyle yaşayan kediciler

5 kedimle katılıyorum.

kedi sözlük

merhabalar kedi sever dostlar.güzel ve yararlı bir site olması dileğimle.

yazarların kedileri

kedi sözlük

ee zaten fikirlerinizi rahat rahat yazıyorsunuz, kimse engellemiyor ki, eksileniyorsanız kedi sözlük ne yapsın. eksilenmeyecek entryler girin siz de ahaha.

ekşi sözlük'te o linklerden 150 milyon tane bulabilirsiniz. kedi sözlükte bahsedilen ücretli ücretsiz kedi sahiplendirme sitesi ise eğer ben de kedimi böyle bir siteden bulup sahiplenmiştim. sahiplendirme siteleri iyi ki var ki insanlar o sitelerden görüp kedi sahiplenebiliyorlar.

mesleklere göre yalanlar

avukat: müvekkilim suçsuzdur.