yazarların kedileri

bu başlıkta kedilerimizden bahsedelim. ırklarından, renklerinden vb. bilgileri paylaşabiliriz. başlangıcı ben yapayım.

4 kedim var.

greg, british shorthair blue, erkek.1,5 yaşında.
rowley, scottish straight black golden erkek. 7 aylık.
holly, scottish fold blue point dişi, 1,5 yaşında.
baylee, scottish fold red tabby dişi, 1 yaşında.
biricik sahibimizin adı şapşik
annesiz kalmış bir sokak kedisiydi. onu eve getirdiğimizde 60 gr. civarındaydı. şu an 7 kilo oldu. oldukça sakin, uzun tüyleri umursamaz tavırlarıyla çok tatlı bir kedi. veteriner norveç orman kedisi olduğunu söylemişti. (geçenlerde okuduğum yazıda ise bunun bir çeşit anadolu kedisi olduğunu anlatıyordu.)
bizi ev insanı olarak seçti ve dört yıldır bize katlanıyor.
mamasını vermek, bokunu temizlemek, kırıp döktüklerini toplamak gibi işleriyle bizi şereflendiriyor.
kedim yok ama hala yım ben yeğenim var
2 kedim var.

fistik sokaktan kurtarilma tedavi sureci tamamlanana kadar sahiplendirmeye calistim ama o arada baglaninca vazgectim 3 yildir benimle. son kedimi kaybettikten sonra 6 yil bir daha almaya cesaret edememistim.

poncik de fistik yalniz kalmasin diye alinmis 2 yasinda scottish fold. yanlis bir ikili olduklari kesin.
kedimin adı tekir. 2006 da vefat etti. çok tatlı mı tatlı bir kızdı.
sinirli, başına buyruk tekir. gel derim takmaz, git derim bi pati atıp ısırır. tam bir sıkıştırılmış asabiyet, hastasıyız.
dişisi uslu bir prenses, erkeği yaramaz bir eşkiya olan 2 van kedisi.
sahiplendiğim bir sarman bir de tekir iki kedişim var. dünyanın en tatlı ikilisi. peşimden ayrılmıyorlar. görme özürlü olmalarına rağmen evin içinde her yerde beni bulabilmeleri hem hayret etmeme sebep oluyor hem de çok mutlu ediyor.
hangisini yazacagimi bilemedim simdi en özellerini yazayim memed refika tomy cicek bucuk
bir british long hair norvec melezi, bir ankara ve siyam melezi, bir de safkan van kedisi
6 kedim var bunların içinde en tanınanı zidane beydir.
münir imiz var,neden münir?çünkü ilk geldiğinde müw miw gibi konuşuyordu,onun diline yakın bir isim koyalım demiştik.
feminist krem.
1 aylıkken sokakta buldum, 5 yıl oldu kızımla, tam bir kontes
bu aralar depresyonda sanırım anlayamadım.
ayrıca bahcede de bir ailemiz var ( anne- 2 yavru ve bir erkek )
oglum oscar, british shorthair 2 aylik iken; hayatimiza girdi...ıyiki geldi, suan 1 yasinda; evimizin aslan krali..onsuz, bir yasam artik dusunemiyorum....
iki nar tanesi nur tanesi de bende. bir siyah, bir sarman. kızımız hamile kalıp banyoda doğurunca eve kapaklandı, oğlumuzu 4 haftalıkken bahçede bulduk. amaçsız gezdiğini sanıyorduk ama kısa sürede onun da amacı belli oldu! isimleri sırnaş hanım ve spike.
8 yaşında, doğduğundan beri benimle olan, 9 değil 99 canını kullanan ve yaşattıklarıyla kaybetme korkusunu travma haline getiren dünyanın en güzel kızı mavi... bir canlıyı en fazla ne kadar sevebilirsin ve bir canlının seni sevmesi en fazla ne kadar mutlu eder sorularının cevabıdır kendisi.
kendisi bir trixie bildiğiniz kadiköyde bir çiçekçinin siyah beyaz kedisi 3 yavru doğurmuş hepsi gri beyaz birini de biz sahiplendik. aşırı sevgi dolu bir kedi yazar adı olarak kullandığım isimde şahsının adı kamuran bey. evet ismi kamuran bey çünkü kedimden bahsederken koca koca adamların kamuran bey ne yapıyor? bırak yav kamuran bey falan demesi hoşuma gidiyor. gizli saygı oluşturacağı düşüncesi içerisindeyim. karton parçası seviyor. kendi sosyal medya hesabı var ve en çok göbek okşatmayı seviyor.
bir kedim var fakat beslediğim ilk kedi değil. sokaktan sahiplendiğim 1 adet erkek kedim var şu an ve arada sırada yine arkadaşımın sokaktan sahiplendiği erkek kedi devamlı bize kalmaya gelir. 2 kedi sahibiyim diyebiliriz. benim kedim mırmır 6 yaşında
himalayan redpoint. yavrum 15 ekim 2015 de dünyaya gözlerini açtı.
luna, dişi british shorthair silver. bugün 4 aylık oldu kızımız.
  • /
  • 4