bi dünya sevgi

her cumartesi 11:30 ve tekrarı pazar 16:30'da yayınlanan kedi belgeseli. daha önce kedici adıyla digiturk'te yayınlanan bölümlerinin ardından yeni adı ile ntv ekranlarında karşımızda. çok keyifli, bir yandan da bilgi veren bir yapım. izlemenizi öneririm.

1. bölüm:


2. bölüm:


3. bölüm:


4. bölüm:
bence çok güzel bir belgesel herkes izlemeli. yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyoruz...
moralim bozuldukça açıp izliyorum. ne keder kalıyor ne tasa. mutlaka izleyiniz efenim
5. bölüm6. bölüm

ceyda torun’un yönetmenliğini yaptığı kedi belgeseli de ayrıca çok tatlıdır. izlemenizi tavsiye ederim, gerçi kedici olanlar çıktığı gibi izlemiştir. izlemeyen kalmamıştır.
çevirip çevirip izliyorum..bir de hüngür foşur ağlıyorum..tarkan beyin gözlerindeki ışık, hidayet beyin gelen her çocuğu öpmesi, selim beyin heyecanlı anlatımları hepsi harikalar..
keşke biraz daha uzun olsa..tadı damağımızda kalıyor.
her bölümü bir öncekinden daha iyi ilerliyor. yeni bölümde kedi kılı kist yapar, kedi kılı sağlıksızlık doğurur gibi şehir efsanesi konuların üzeri çizilmiş. klinik psikolog ile yapılan söyleşide çocukların gelişiminde evde hayvanlarla yaşamalarının faydaları aktarılmış. tiyatro ve sinema oyuncusu ali ipin'in 50 yılı aşkın süredir kedilerle yaşaması ve bu tecrübeleri o enfes ses tonu ile aktarması efesaneydi.

kaçıranlar şuradan izleyebilir.

5.bölümde empati derneği olarak bizim de hikayemizin işlendiği, tarkan hoca gibi muhteşem bir insanla tanışmamıza vesile olan sevgi dolu bir program. umarım uzun yıllar devam eder.
kızımla izliyoruz biz, ama süresi yetmiyor.
yeni bölüm bugün yayınlandı, yarın ntv'de tekrarı var. izlemeyenler için de link verelim.

izlemesi keyifli, aynı zamanda yeni şeyler öğrenmek güzel. umarım devamı gelir.
ogluşlarımla izliyoruz ama biraz daha uzun olsa keşke,tarkan beyin anlatımı şahane.
yeni bölümü bugün yayınlandı, tekrarı yarın 16:30'da ntv'de. ben tv izlemem diyenler için de youtube var.

izlenesi program, izlemek istemeyen olursa, kafasına tokmakla vurmak suretiyle izlettirilesi programdır, iyidir, güzeldir, hep olsundur.
son yayınlanan bölüm şurada;

yeni bölüm biraz eksik kalmış gibi. psikolog konuğun, evde birlikte yaşanılan kedilerin köpeklerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri hakkında verdiği bilgiler izlenmeye değer.

13 bölümlük sezonun final bölümünde umut vardı. umarım bu projenin devamı gelir.

final yaptı, üzüldüm, 13 bölümüne de baktım, çok güzeldi. şarkısı bile, emeği geçenlere de ntv'ye çok teşekkürler. ♥
  • /
  • 2