yazarların klinik önerileri

önerebileceğiniz veteriner kliniklerini bekliyoruz.

örneğin ankara'daki;

(bkz:cat hospital)
(bkz:kedi hastanesi)
bakırköy'deki şenlikköy veteriner kliniği. beylikdüzü'ndeki gold veteriner kliniği.
boncuk veteriner kliniği
şapşik'le 2 yıldır ilgileniyor. ilgili bir veteriner küçük bir klinik. fiyatları oldukça uygun. maltepe civarındaki herkese öneririm
0216 352 58 09
adres: yalı mahallesi, feyzullah cad./gümüş sok. babacan apt. no:2, 34844 maltepe/istanbul
ankara cayyolu umitkoy cevresindeki herkese lena veteriner tip merkezini kesinlikle oneririm. sahibi basak hanim amerika'da egitim almis hem cok bilgili hem de cidden hayvanlara ask ile bagli ve isini severek yapan bir hekim. sokak cocuklari icin de kalan tum bos vaktini ayirmakta. gozunuz kapali guvenebileceginiz bir yer.
eskişehir - nuhun gemisi veteriner kliniği. eskişehir'in en köklü ve düzgün pet veterinerlerinden. hem muayene hem de ameliyat konusunda çok tecrübeli ve başarılılar.
istanbul icin macka veteriner kilinigi sokak hayvanlarına %50 indirimi var sahiplendirme yapıyorlar ve fiyatlari gayet guzel
hakkında kötü söylentiler olmayan ve yoğun bakım ünitesi olan kliniklerdir
antalya- petvet kemal ertan ince. ingilterede kedi üzerine 2 yıl eğitim almış birisi ve 7 yıldan fazla cins kedi üreticiliği yapmış. siz leb demeden çorum diyen hekim. ayrıca kedi ve köpek için dializ ünitesi mevcut. işinde fazlasıyla uzman.
istanbul için;
suadiye - ködi veteriner kliniği
üsküdar fıstıkağacı - vetart veteriner kliniği
mersin icin greenvet veteriner klinigi ile petgen veteriner klinigi. canli sever, isinde de cok iyi hekimler barindiran klinikler
ankara’da kedi hastanesi gerek altyapı gerek hekim kalitesi bakımından tavsiye ederim. başka bir alternatif batıkent anka veteriner.
istanbul için: cihangir'deki anipoli ve etiler'deki animallia.kedimin bir sağlık problemi nedeniyle istanbul'daki tavsiye edilen neredeyse her veterineri dolaştım ve nihayetinde memnun kaldığım veterinerler sadece bu ikisi oldu.
ayrıca sevgili kediciler, bursa'da tavsiye edebileceğiniz bir klinik varsa iletirseniz çok makbule geçer. zira kedimi uyutmadan, bayıltmadan tırnaklarını kesebilecek bir veteriner bulamadık. şaka gibi
istanbul ataşehir’de gizem taktak (patisev)ve acıbadem’de ali şensoy(petklinik kadıköy)..ikisi de kıymetli ve işini iyi yapan veteriner hekimlerdir..
uskudar fistikagaci'nda vet-art klinigi, uzun zamandir en iyi dostumuz.
ankara için kesinlikle cat hospital!
kayseri- pozitif veterinerlik
https://www.instagram.com/veterinerlikpozitif
kedimizi sahiplendiğimiz ilk günden beri güvenle ellerine emanet ediyoruz.
ankara cat hospital (kedi hastanesi)
ankara için:
cat hospital
başkent hayvan hastanesi
cat hospital ve tüm hekimlerini tek geçerim, hepsi kızımız tarafından en az bir kez öpülmüş, kızımızın içindeki ejderyayla göz göze gelmiştir ki hala kendisini kapıda karşılarlar sağ olsunlar (kalp)
  • /
  • 4