leyla17

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldiniz.
ilginç şekilde seviyesizce entryler giriyor fakat hala sözlükte yazarlık yapabiliyor. entrileri bile silinmiyor.

(bkz:#3640) entrisinde kedi yetiştiren, alıp satanla tecüvüzcüleri bir tutmuş.

(bkz:#5031) entrisinde konuyu saptırıp ırkçılığını insanlar üzerinden de devam ettirmiş.

(bkz:#5050) entrisinde ücretli sahiplenenlerin kedilerini sokağa saldığı iddiasında bulunmuş. konuyu yine saptırmış başlık parası bla bla. seviyesine düşürmüş.

(bkz:#5067) entrisinde kedinin tüy rengi ile dalga geçmiş. konuyu yine saptırmış, suriyeli mülteci çocuklarla konuyu bir tutmuş.

(bkz:#5110) entrisinde bir yazarı eleştirmek için "sen kaç parasın, seni de satın alayım" demiş.

(bkz:#5111) entrisinde konuyu çocuk gelinlere getirmiş. böyle bir kafa yok cidden.

(bkz:#5113) entryisinde kedisine eş arayanlar için de seviyesini yerlere çekmiş. "bizim evde herkes birbiriyle cinsel ilişkiye giriyor" demiş ve kedisini çiftleştirenlere kıyakçı yakıştırması yapmış. böyle bir seviyesizlik daha önce hiç görülmedi.

daha da var belki ama ben son entrilerine baktım sadece. yarın cumhuriyet başsavcılığına bu yazar hakkında suç duyurusunda bulunsalar, ertesi gün evinden alırlar bunu. kedi sözlüğü kirletiyor.

edit: yazdıklarım eksileniyor ühü ühü modundasınız ya, bu entride de leyla17'nin yazdıkları ortada. bakınızlarla da gösterdim. bu entriyi eksileyecek ne buldunuz acaba. çuvaldızı kendinize batırın, dönüp önce kendinize bir bakın!
terbiyesiz, çirkinlik abidesi bir yazar bozuntusu. saygı ortamında tartışamayacak kadar aşağılıkça ifadeler ve benzetmeler kullanan iğrenç kişilik. cat wins in yazdığı her şeye sonuna kadar katılıyorum, elimde olsa 2 kere favoriye atardım. şu sözlükte ilk defa bir yazarın girilerini şikayet etme kısmında açıklama yapmaya gerek yok gayet açık her şey yazıp şikayet ettim. kedi sözlüğün uçurulması gereken ilk yazarı.
bu ne saçmalıyor böyle. iğrenç örnekler. ne olursa olsun böyle pislik biriyle aynı platformda bile olmak mide bulandırıcı. belli ki ruh hastası, sapkın zavallının biri bu adam... kedilerin arkasına sığınarak pislik kusuyor.
sözlük yönetimi bunu atmayacakta kimi atacak. nedir amacınız? çok mu demokrat oldunuz şimdi? birazcık aklınız varsa bunun gibileri bi saniye bile tutmazsınız sözlükte
önceki entrymde oylamalara bakılırsa sırf taraf olduğu için destekleyenler olmuş bu terbiyesiz yazarı. bkz'ları da terbiyesizliği görülsün diye vermiştim. demek ki fikirler düşünceler mühim değilmiş, parti tutar gibi yazar tutuluyormuş burada. neyse adminler banlamışlar bunu ve fake diğer hesaplarını. başka 2-3 tip daha var başkalarının fikirlerine saygı duymayıp sadece son 7-8 entrysini bırakıp diğer entrylerini silmişler. beyinleri umarım çok uzağa göç etmemiştir. çünkü geri dönmezse sıkıntı.
bir kaç yazısına denk gelmiştim gayet yerinde tespitleri olan bir yazar, insanları hedef gösterip platformdan ihraç edilmesini nick altı ile istemek kadar alçalmamıştır en azından diye düşünüyorum.
kedisini ücretli sahiplenmiş olanlara, kedisini çiftleştirenlere ve cins kedisi olanlara saygısızca ve çirkin benzetmelerle saldırmış. benim kedilere olan düşkünlüğümü ve sevgimi kimse bilemez, derecelendiremez. kendi düşüncesini başkalarına dayatma ve diğer fikir ve düşüncelere saygı göstermekten yoksunluk. nickaltı olarak yazdıklarının özet geçilmesi de alçaklık değil bence, yerinde bir entry olmuş. aramızda yeri olmayanların keşfi ve sözlükten uzaklaştırılması yerinde bir karar.
girileri silinmiş, artık sözlükte yazmayan eski bir yazar bozuntusu. kimse kimseyi tecavüzcüyle, çocuk istismarcısıyla aynı kefeye koyamaz. sözlükte her düşünceden, her renkten insanın bulunması tabi güzel. ama bu çok farklı bir kulvar.
ben bu tarz düşünceleri sosyolojik açıdan önemli buluyorum.
okumak istedim. ama entriler silinmiş. bakabilir miyiz?