kedi sözlük gönüllü veteriner veritabanı

zor anımızda ulaşabileceğimiz, bilmediğimiz konularda danışabileceğimiz gönüllü veterinerlere ihtiyacımız var. sözlük üyeleri arasında veterinerler veya kendisine bilgi verilmek kaydıyla veteriner bilgisi sağlayacak üyelerimiz varsa lütfen bize ulaşın, bilgilerinizi sözlüğümüzde paylaşalım. belki bir telefon görüşmesiyle bir can kurtarırız.

iletişim mailimiz: info@kedisozluk.com
oluşturulabilirse hayat kurtarabilecek bir çalışma olur
yeni mezun veterinerler için de bir fırsat olabilir diye düşünüyorum. açıkçası ben yeni mezun bir veteriner olsaydım, bu ekip içinde gönüllü veteriner olmayı kabul ederdim. isim ve telefon numarası paylaşılacak sadece. çok fazla telefon trafiği yaşanacağını da sanmıyorum. birçok kişinin veterineri zaten vardır. sadece bazı küçük şehir ve ilçelerde klinik sıkıntısı olanlar için bir imkan sağlamış oluruz. bakalım belki ilerleyen günlerde gönüllü veteriner veya teknisyen arkadaşlar sesimize kulak verirler.
birkaç yıl sabrederseniz veteriner hekim olarak aranıza katılabileceğim veritabanı.
ahmet akgül ilk gönüllümüz oldu. ankara çankaya'daki sancak veteriner merkezi'nde çalışan ahmet beye 0546 223 2113 numaralı telefondan geceleri arayabilir, gün içinde 7/24 whatsapptan mesaj ile ulaşım sağlayabilirsiniz. desteği için kendisine teşekkür ederiz.
hasan akın sesimize kulak verdi. kendisi istanbul çekmeköy'deki vet çizmeli kedi veteriner kliniği'nde. gönüllü veterinerimize 0 530 816 1402 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. kendisine çok teşekkür ederiz.
çiğdem şahin gönüllü veterinerimiz oldu. kendisi ankara üniversitesi veteriner fakültesi mezunu. ankara çankaya'daki sancak veteriner merkezi'nde veteriner hekim olarak çalışıyor. danışmak istediğiniz konular olursa 0530 069 5084 numaralı telefondan kendisine ulaşmanız mümkün.
afra ekinci doğruer bizi destekleyen bir diğer veterinerimiz. gönüllü veterinerimize 05331338490 numaralı telefondan ulaşabilmeniz mümkün. kendisi kırklareli'deki soho-pet veteriner kliniği'nde veteriner hekim olarak çalışmakta. katılımı ve desteği için kendisine çok teşekkür ederiz.
erzincanda yaşadığım için acil gelişen herhangi bir durumda alternatifim malesef olamıyor. corona taşıyıcısı kızıma yapılan biofel karma aşıdan sonra bu platformdaki gönüllü veteriner hekimlere ulaşıp gelişen etkileri anlattığımda bana olağanüstü yardımcı oldular açıklamalarıyla. corona taşıyıcısı bir kediye canlı aşı yapılmaması gerektiğini ve bunun coronanın fipe dönüşme ihtimalini artırdığını öğrendim. benim kızım durumundaki kedilere zylexis gibi bağışıklık destekleyici takviyeler vurulmalıymış. gittiğimiz veteriner bunu bilmeden, vurdu geçti biofeli. devam eden beş gün içinde her şey benim için fazla korkutucu idi. problemin ne olduğunu öğrenebilmem, bir parça rahatlamam ve nasıl bir yol izlemem gerektiğiyle ilgili beni çok bilgilendiren sevgili afra ekinci doğruer, ahmet akgül, hasan akın a çok teşekkür ederim. ayrıca canım kedi sözlük bu platformu oluşturduğun için sana da teşekkür ederim. bebeğim benim eheh
çok güzel bir çalışma tebrikler!
bu başlığı gördüğümde çok mutlu oluyorum mükemmelsiniz.
antalyada olup olmadığını merak ettiğim gönüllü veteriner veritabanı