sevgilisinin 5 kedisini öldüren cani

insanın kanını donduran haber. bu ruh hastası şuan istanbul sokaklarında elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor. adı da cihan yılmaz imiş. linkte fotosu da var.

https://twitter.com/sinemums/status/1196...
sevgilisini kedilerden mi kıskandı da bu haysiyetsizliği yaptı. akıl erdirilemiyor ki bu haberlere, ne zararı vardı o kedilerin sana, vicdansız herif.
dünyanın en vahşi yaratığının insan olmasından hareketle şaşırmakta zorlandığım olay. japonya'da da insan görünümlü tam belgesellik bir yaratık da küçük bir tel kafese kedileri koyuyor ve üzerlerine kaynar su döküyordu. 7-8 kediye de aynı şekilde işkence etmiş ve öldürmüş. sonuç; para cezası ve şu anda da dışarıda.

aslında japonya'ya gitmeye gerek yok. türkiye'de de çok var bu belgeselliklerden. direksiyonu yol kenarındaki köpeğe kırıp çarpan mı ararsınız; ayakları koparılmış kedi köpek mi ararsınız; durup dururken hayvana tekme atan ruh hastası mı ararsınız; hepsinden var.
bu kişiyi inşallah biri bulur da ellerini, ayaklarını kırar bir daha hiçbir canlıya işkence edemeyecek hale getirir. amin.