nettepet.com

sahiplendirme sitelerinden biri daha. 5 ilan hakkı veriyor ve sonrasında bas parayı ver ilanını diyor. 500 ilan için 1500 tl para istiyor mesela. beybi az sakin ol, daha açılalı kaç ay olmuş, 5 aylık sitesin, içinde henüz 600 tane ilan var. nedir bu emek veren insanlar, yetiştiriciler üzerinden para kazanma telaşınız anlamış değilim.
cattery belgesi olanlara ilan alırken indirim sağlıyor. (150 ilan 300 tl. benzer başka sitede 110 ilan 550 tl) böylelikle petshop yerine asıl emek veren yetiştiricilere destek oluyor ve öncelik vermiş oluyor.

yazılım olarak gayet iyi yazılmış, mobil kullanımı çok rahat ve hızlı bir web sitesi. google aramalarında önde sonuçlar veriyor ve trafiği de güzel. geri dönüşler de gayet iyi.

yapmanız gereken siteye üye olup mağazam kısmından mağazanızı oluşturmak ve whatsapp üzerinden 0 555 182 55 90 numaralı telefona cattery belgenizin fotoğrafını göndermek. sonrasında eft ile para ödemesi yapıp 150 ilan hakkınızı hesabınıza yükletiyorsunuz. işinize yarayacağını düşünerek paylaşmak istedim.