kedi günlük

sabahın köründe annemi ısırırken ağzıma bir şey takıldı. evirdim çevirdim kadıncağaz uyku sersemi neremi kopardın demeye kalmadan ağzımdan bir şey düştü. baktım dişim. annem şaşkınlık içinde bakıp duygusal anlar yaşıyordu en son. döndüm kıçımı gittim.
annem dişim düştü diye bana yaş mama verdi. ben diğer dişimi de bu sabah yatağına attım. alta iki azı dişim yok ama olsun gelsin yaş mamalar :)
kızkardeşimiz kahvaltıdan sonra gelmedi, insanlar çok üzgündü, kamyon mu çarpmış ne, zarife artık yok. kaldık dört kazma buralarda
kaç gündür alarm denen o şeyi duymuyordum, bu sabah çaldı birkaç kez erteledikten sonra "gitmem gerek bebeğim, sen yat" dedi ve kalktı. ama tabii ben yatmadım, gözlerimi ona dikip evden çıkana kadar öylece baktım, o zaman iyice vicdan yapıyor şapşal. ne güzel yatıyorduk, yine gitti. akşam geç kalmasa bari. çıkmadan beni kafamdan bir kez daha öptü, diğerlerini de öptü ne gerek varsa! -haşmet-
yeni mama başladılar, kısır kediler içinmiş.( kısırmışım ben, ne demekse) minik minik, pek güzel. iştahım açıldı, barsaklarım düzeldi. kilo da aldım yeniden, çok mutluyum. annem beni bir tanem diye seviyor ama başka kedi kokusu var ayakkabılarında... yoksa....
selamunmiyav. bugünlerde ege anneme çok düşkün, bana da çok kilo aldım diye mutfaktan yemek araklamayı yasakladılar. menemene ekmek banamıyorum, lahana kaçıramıyorum. moraller bozuk
minnoş- dün gece kum kabımı, mamamı, suyumu içeri aldı annem. sıcacık ,oh.
dört kazma, anne, anneanne, olduk altı kedi. insanlar hepimizi besliyor, su da koyuyor. geceleri yaptıkları yuvamızda, gündüzleri revirdeyiz. şu kış ne zaman bitecek?
selam, iki tane pofidiğim var, insanlar onlara da bakıyor, bu sıpalar çok yaramaz," in çocuğum o izolasyonun içinden, ikinci bodruma gidiyoruz, hadi yavrum."
ya sen nasıl bir annesin, bu yağmurda nerede o yavrular? kendini sağlama almışsın.yok sana mama.
eve https://www.petco.com/shop/en/petcostor... böyle birşey geldi. asker amcamızın emanetiymiş ama ben ona dünyayı dar etmekte bir beis görmüyorum. çok şenlikli günlerimiz başladı! bu evin kaptan kumandan bey amcası kimmiş göstereceğim ona!
“gecenin körü olmuş bu adam hala xbox başında çocık gibi oyun oynuyor, 3 aydır işe de gitmiyor ne oldu acaba. kapat şunu be adam sesten uyuyamıyoruz burada.”
üç nesil kedimiz var sanıyorduk, iki adet kutu kadar yavru da katıldı, olduk dört nesil. hey maaşallah.
kaydolduktan 3 hafta sonra, kedi sözlük'teki ilk eksimi aldım. hayırlı olsun.
maalesef kedilerimiz istenmiyor, tepeden emir geldi!... çok sinirliyim
  • /
  • 3