üstteki yazar

üstteki yazar hakkında ne düşünüyorsun?
menevish'i istanbul buluşması başlığında gördüklerim kadarıyla hatırlıyorum da, ankarada da olsaydı keşke demiştim. entrylerini de takip ediyorum ^,^
keditörmüş. üst düzey bir kedici olduğu belli oluyor.
kısa süredir burada olmasına rağmen; başlık açma konusunda gayet aktif olduğunu gördüğüm, takdir ettiğim yazar.
bir oturuşta kedi sözlüğün yarısını yazmış azimli yazar.
en son kasım ayında yazmış olup iki gündür hop diye tekrar gelen yazar. seviniyorum böyle hesapları öldürmeyen yazarları görünce.
aha. bu yazar da üst düzey kedici.
takiplestigim ilk kedicik seni hic unutmayacagim bir garip kedicik
on kedi bir kuş iki köpekle yaşadığını gördüğüm. çok imrendiğim. evlatlarıyla mutlu olmasını dilediğim nick i çok güzel yazar.
en çok entry giren ilk 10 yazar genelde değişmiyor ve kendisi de bu grubun içinde. ve ben istatistikleri aşırı takip ettiğim için onu da bu listede hep görmek çok güzel. aynı zamanda o da keditörmüş yeni farkettim. evlatlarıyla bol patili bir ömür dilerim.
biraz kg fazlası var sanki :))
ya bu yazara kimse yazmamış. yazık. bence bir sürü karpuzu koltuğunda taşıyan( şişman kedileri var, baktığı yavrular bile obes) bir kişi..
üzülmesin. keditör olduğu için gelecek zamanlarda pek çok yazar tarafından mesaj yağmuruna tutulacaktır.
hevesli bir yeni yazar kişisi. ilk etapta hevesle bir çok başlık açacak ve giri girecek, satın almaya karşı değilse herkes onu sevecek, karşıysa belli bir ciciş kesim sevmeyecek o yüzden girilerine verilen oylar artı ve eksi dengeli alacak. sonra bakacak ki sürekli kalabalık ama herkes snob snob oturuyor bir tek sol frame de kendi başlıkları var. neyse ben az susayım yazmiyim diycek hop o da izlemeye geçecek. sevgiler selamlar genç arkadaşım, şimdi git ve göster onlara günlerini !!
  • /
  • 2