kedi sözlük

çok güzel olmuş keşfettiğime sevindiğim bir ortam...
pars ve wimpy cat house sitesine kedi sözlük ile ilgili yaptıkları haber için çok teşekkür ederiz.

https://wimpycathouse.com/kedicilerin-bu...
hasta bir yavruyu sahiplenip onu iyileştirmeye çalışarak kediciliğe adım attım. şimdi gayet iyi maşallah. geldiğinde 3 aylıktı, şimdi 4.
bu platformdan bir acemi kedici olarak olabildiğince yararlanmak, arada gözlemlerimi paylaşmak ve öğrendikçe bildiklerimi aktarmak niyetindeyim.
yapanın ellerine sağlık.
bilgisayar veya telefon hafızasından doğrudan resim yükleyebilme özelliği getirilmesini talep ediyorum.
iyi ki açılmış dediğim sözlük.
bilgisayardan ve telefondan direk fotoğraf yükleyebilme talebine katılıyorum.
bir de başkalarının entrylerine nasıl link verebileceğimi bulamadım. ilk denemem başarısız oldu malesef *
oldukça güzel bir site. kedi dostlarının bir arada bulunduğu ortamların çoğalması lazım. insanları kedilerle tanıştırmamız lazım. kedilik durumları çoğaltmamız lazım. dünyayı kedilerin yönetmesini sağlamamız lazım. çok işimiz var çook.
bence benden iyi bir yazar olur diyerek üye olduğum platform.
tecrübe paylaşımı kadar sizi anlayan insanlara hitap etme şansı vermesi duygularınızı düşüncelerinizi endişelerinizi garipsemeyecek kişilerin olduğunu görme imkanı beni şimdiden heyecanlandırıyor.
giriş sırasında robot olmadığımızı bu kadar zor mu ispatlamak zorundayız. vallahi robot değilim yemin ederim.
kedminler sesimizi duysun da telefon galerisinden direkt fotoğraf yükleyebilelim. ben beceremiyorum böyle.
kedi sözlük kedi yetiştiricilerine, kedi alış ve satışına karşı bir oluşum değil. çünkü bu faaliyetler yasa dışı değil. kedi sözlük, kullanıcıların fikirlerini, tecrübelerini, bilgi birikimlerini paylaşabilecekleri bir platform olmayı amaçlıyor. bu konularda net tutumumuz polemik, yargılama, karalama ve tartışma yaratan yazarların sözlükte yetkili olmaması gerekiyor. hukuken sorun yaratmayan ve yaşanan ülkede yasal olan faaliyetlerin yasal değilmiş gibi entryler girilerek kişileri ve kurumları zan altında bırakmak kesinlikle doğru olmaz.

sadece türkiye'de değil dünyanın tüm ülkelerinde yetiştiriciler var, yasal olarak ücretli sahiplendirmeler gerçekleştiriliyor.

yasa dışı yetiştiriciler ve alım satım yapanlar var ise haklarında yasal işlem başlatılmasını destekliyoruz.
ee zaten fikirlerinizi rahat rahat yazıyorsunuz, kimse engellemiyor ki, eksileniyorsanız kedi sözlük ne yapsın. eksilenmeyecek entryler girin siz de ahaha.

ekşi sözlük'te o linklerden 150 milyon tane bulabilirsiniz. kedi sözlükte bahsedilen ücretli ücretsiz kedi sahiplendirme sitesi ise eğer ben de kedimi böyle bir siteden bulup sahiplenmiştim. sahiplendirme siteleri iyi ki var ki insanlar o sitelerden görüp kedi sahiplenebiliyorlar.
ev arkadaşımın baskısıyla (kediliçe) katıldığım daha sonra kendimi bloger hissetmemi sağlayan çılgın kedi platformu. evdeki kedi sayısı insan sayısını geçince, acaba biz deliriyor muyuz diyip daha sonrasında benzerlerimizi bulduğumuz yer...
günaydın sözlük; başlık entrymden sonra ankara buluşmasıyla ilgili entrymde silinmiş sağolsun biri habire siliyor. ne küfür ne hakaret hiçbirşey yok. anlam veremedim. sosyal medyada ünlü sitelerine ne yorumlar yapılıyor da yine silmiyor insanlar. bir de diyordunuz ki organizasyonları yazarlar planlıyor, kedi sözlük buna zemin hazırlıyor. üyeler yoksa hazırlayacağınız bir zemin de olmaz malesef. çevrimiçi 20 üyeyle çevirirsiniz buraları.
uzun sayılabilecek bir aradan sonra yolu hatırlayıp tekrar döndüğüm sözlük.

burası kedici dolmuş yahu, ne güzel.
  • /
  • 5