kedi sözlük

  • /
  • 6
değerli sözlük yazarlarımız, gitgide detaylanan harika bir sözlük olma yolunda ilerliyoruz, keditör kediler olarak sizlerden ricamız, aklımıza gelen harika fikirleri patilemek üzere sözlüğe geldiğimizde ilk olarak konu ile ilgili açılmış başlıkları arama satırından kontrol etmemiz. başka sözlüklerin aksine mobil sayfamızda da arama satırı aktif olarak çalışıp olabilecek başlıkları sıralıyor. eğer konuya daha önce değinilmişse bu başlığı uplamaktan çekinmeyin, yine gündemde üst satıra taşıyacaktır ve entryniz ilk olarak görünecektir. bu sayede mükerrer başlıklari birleştirmemize de gerek kalmaz. hepimize iyi yazmalar efendim.
yeni üye olduğum sözlüktür. kedileri çok seviyorum.
kedilerde ilgili bilgi alışverişinde bulunabileceğimiz güzel sözlük. yeni kesfettim. hayırlı olsun.
ben nereye düştüm'ün cevabını tam bulamadan yazar oluverdiğim harikulade oluşumdur kendileri. hayır şimdiye kadar nerdeymişim de 2. nesile düşmüşüm onu da anlamadım, neyse..
incelerken keşke daha aktif ve daha duyulan bir platform olsa diye iç geçirdiğim internet sitesi. ben şimdiden 3 arkadaşıma tanıttım siteyi.
başlıkların sıralandığı sol frame in sabit kalmasını istediğim sözlüktür efenim. sayfayı sürekli bir aşağı bir yukarı çekmekten helak olduk vallahi
mobil uygulamasını bekliyoruz
çok güzel site ben çok beğendim
sabah akşam düzenli giriyorum ama girilen entry yok. terkedilmiş kasaba olmuş burası
gordugum en faydali sozluk.
ömrü kısa olacak gibi. in ve cin minyatür kale maç yapmakta. üye sayısı çok veya az fark etmiyor. sözlük bilgi içeren bir konuma da henüz gelemedi. yazarlar bilgi vermekten ziyade ya soru sormakta veya sıradan anılarını paylaşmakta. bilgi içeren entry olmasa da bu açığı kapatan yine kedisozluk.com'un bizzat kendi linkleri. (sağ çerçeveyi kastediyorum.)

özetle; özellikle son zamanlarda yazarlara ait ciddi bir girdi yok. bunca hayvan besleyen; özellikle kedi besleyen üyelerden -bilimsel olmasa bile akıllıca- hayvanlara yönelik olarak "sadece kediler değil" tecrübe paylaşımı yapmalarını beklemek yaklaşık bir yıl sürdü; ve/fakat maalesef bu olamadı.

umarım sistem kendisini otomatize olarak geliştirir.
katıldık bakalım sözlüğe.
kediler sahipsiz kaldı! kedi sözlük admini bile aktif değil. neyse... kediler bir şekilde yolunu bulur.

şu an itibarıyla iki kişi var sözlükte. biri de benim. "ben adminim" diyen hesap da uçuşta. kusura bakmayın bayanlar baylar; burası sözlük değil; sığınak.

iyi sığının; kedilere de yer kalsın.

tanım : sistemde görülmeyen admin hesap.

edit : işe yaramış. :)) işte ben buna "triger etkisi" diyorum. entry yine de dursun burada.
yeni kedi annesi olmuş biri olarak mutluluk çığlıklarıyla üye olduğum sözlük. ne minnoş bir yer. galiba çok yeni bir platform
her girişte yapılması gereken recaptcha can sıkıcı diye düşünüyorum. her seferinde sözlüğe girmek için uğraştırıyor. belki daha basit bir şey olabilir onun yerine.
başlık açılmıyor, taslak düzenlenemiyor. epey sorun var. güzel haberler vermeye geldim, açamadım başlık.
her gün yeniden e-mail ve şifremi yazıp giriş yapmam gerekiyor
eskiden öyle değildi.
beni hatırla seçeneği işaretli de niye her gün yeniden e-mail ve şifremi yazmak zorunda oluyorum anlamadım.
  • /
  • 6