kedi sözlük kadıköy'de sokağın kedilerine ev yapıyoruz zirvesi

6. kedici dergisi istanbul sokağın kedisi şenliği kapsamında 13 ocak 2019 pazar günü saat 14:00'te kadıköy fenerbahçe parkı'nda buluşuyoruz, adore mobilyanın kedi evlerini yapıyoruz. purina pro plan mamalarımızı yine sokağın kedilerine verecek şekilde alıyoruz. şenliğin sonunda toplanıp kadıköy'de o anda belirleyeceğimiz bir mekana gidip sohbet ediyoruz. gelmeyi düşünenler buradan entryler girerek geleceklerini bildirirlerse kolay irtibata geçebilmek adına telefon numaramı mesaj yoluyla kendilerine ileteceğim. herkesi bekliyoruz.
+1, ben koşa koşa geliyor
aynı günde iki güzel aktivite olacak demek ki. ben ve kardeşim makbiile elbette geliyoruz.
bu güzel etkinlik için orada olacağım aynı zamanda kayserideki köpekler barınaklara toplandı belki ordaki canlar için de bir faydamiz olur. kayseriye mama yollama teklifinde bulunuyorum. kayseri'deki canların sesi oluruz belki.
ayrıca geçen toplaşmamızı kaçıranlar olmuştu. bu sefer kaçırmasın. *
aksi bir durum gerçekleşmedikçe orada olacağım ben de. hem çocuklara destek olmak, hem de tekrar bir arada olmak hepimize iyi gelecek diye düşünüyorum.
ilk defa katılacak olanlar için, küçük bir çekice ihtiyacımız olacak. o da aramızdan 1 kişi getirse yeterli olacak. bir de evleri koruyacak ve kedileri sıcak tutacak malzemeler gerekiyor. başka hiçbir şeye ihtiyaç yok.
ben de orada olacağım kedi sever dostlar
yamulmuyorsam şimdiden 8 kişi olduk. ayrıca yanımızda kanka, sevgili, eş, arkadaş, kardeş, abla, abi, anne, baba falan da getirebiliyoruz.
o kadar istiyorum ki ama gelemicem.
bir birimizi nasil bulacagiz peki?
saat 14:00'te etkinlik başlıyor. fenerbahçe parkında buluşuruz. kedi yapımı sonrasında ortak karar veririz gideceğimiz yere. yarın görüşmek üzere.
adore kedi evi nasıl monte ediliyor, hemen paylaşalım. yarına faydası olsun.

benim evdeki çekiç kocaman. evinde küçük boyutta çekici olan biri getirebilirse harika olur. hepimize yeter.
çekiç aldım yanıma. en geç 14.30 da oradayım. miyavlar bu kış üşümesin.
yine harika bir buluşma oldu. ben, jupican, calico, jacobo, menevish, düşmeye doyamadığım tipsiz miyavımdın, kedibabasi ve +2 misafir katılımcımızla biraraya gelip birlikte kedi evleri yapmak çok keyifliydi. sonrasında sevgili abim tarkan özçetin de bize katıldı ve tesadüf cafe'de kedili sohbetler ettik. yine tadı damağımızda kalan bir zirve oldu. mart gibi havaların güzelleşmesiyle yeniden buluşma planlarımızı yaparak vedalaştık. katılan herkese çok teşekkür ederim.

bugünden bir kaç fotoğraf da ekleyelim.