kedime not

meleğim.. nazoşum.. seni ve yaramazlıklarını o kadar çok seviyorum ki, iyi ki hayatımdasın! en yoğun olduğum zamanlarda “hadi biraz benimle ilgilen” dercesine bütün oyuncaklarını ayağımın dibine getirip benimle oyun oynamana, ben uyurken birden üstüme zıplayıp uykumdan uyandırmana, saçlarıma masaj yapmana, eve geç gelip seni saatlerce yalnız bıraktığımda bana hiç susmaksızın söylenmene bayılıyorum. ben senden önce hiç gülmemişim, hiç eğlenmemişim canımın içi.
cevrişcim o makbuş seni kabul edecek sonunda emin ol. sabret kızım. ablan o senin hem. evi de çok dağıtma.
çok özledim seni.beklemek istemiyorum.madem sen gelmiyorsun öyleyse ben sana gelecem.
kızım tüm evi altüst ettik, gri topunu bulamadık. nereye sakladıysan çıkar da oynayalım birlikte.
öperim yanaklarından, muahhhh, ohhhh...
morim tombik oğluşum.bugün kızın peşinde okadar koştun ki hala daha yüz vermiyor üzülme oğluşum.ananda aynı sebepten kaybetti.iyi olmak genetik bizde.sana kız mı yok annecim.bir de kız yüz vermeyince gelip bana sarılman der susarım.ağzını yediğimin sıpası
mavişim bitanem salondaki kanepeyi de haklamışsın gözümden kaçmadı, başın büyük dertte benden söylemesi :)
ne olur beni birakıp gitme
lütfen geceleri uyandırma.
oğlum artık seninle aynı evin içinde yalnız kalınca bir tedirgin olmuyor değilim. olur olmadık zamanlarda gözlerini üzerime dikip kitlenmesen biraz daha rahat hareket ederim belki. biliyorum, bu ev senin, biz misafirleriz, buranın imparatoru sensin. ama beni daha az dövsen yaralarım daha çabuk iyileşir. bunu okuduğun an beni kesmekten vazgeç. teşekkürler anlayışlı çocuğum..

edit: fotoğraf güncellendi.
boncuk lütfen dolapları açma.
  • /
  • 2