kedi günlük

  • /
  • 6
sevgili günlük, bugün taypark veterinerlik aradı, bulduğumuz kedi iyileşmiş, beslenme noktalarından birine sağsalim bırakacaklar. bu kötü dünyada arada güzel şeyler de oluyor.
muhittin artık ev kedisi, sakin kuzum benim, seni özleyeceğiz ama olsun, sen iyi ol, yeter.
selam günlük ben ares aleyna'nin erkek kardesiyim. kardesi dedigime bakma gören babasi zanneder aleyna anca benim kolum kadar buyumedi gitti kiz. cokta miy miy hic sevmem kendisini ne zaman dovsem aglayip anneme yetistiriyor bende kuytu kosede dövüyorum oyuzden.. neyse konumuza gelecek olursam evin en haylaz cocuguyum dagitirim yırtarım zevkine mama kaplarımı dökerim, toplarimi balkondan asagiya atarim, evde kimse yokken klimayi acarim, muslugu acar oyle birakir depoyu bitirim kizmislar kizmamislar umrumda bile degil. ayrica sadece yas mama yerim pahaliysa pahali banane bakamayacaksaniz dogurmasaydiniz kardesim gerci pekte benzemiyorum anneme ama bence beni o dogurdu ama umarim aleyna'yi evlatlik almışızdır hic sevmiyorum hic
sokaklarda serbest gezen bir kedi iken her allahin saati insanın penceresine gelip insanı dikizliyodum. şimdi evdeyim ve popomu insana ters çevirip camdan dışarıyı dikizliyorum. yaşasın kedi olmanın dayanılmaz çelişkisi
muhittin- bu yeni ev çok sessiz, koca abajur koymuşlar, arkasından dolaşırken totomla indirdim, hemi de geceyarısı, kızmadılar ana, seviyollaaa benii.
incı hanım eve dönmediler.. annem bugün yatağını bahceye koydu belki dogurmussa oraya taşır diye bakalim bekliyoruz.. ama geri dönen bir başkası var yalçın.. o benim oglumun babasi kalbimin sahibi evden kaçma nedenim.. ama tabi tüm mart ayını nerede gecirdi bilmiyorum kendisine biraz trip atip sonrasinda barisacagim ama suan onun bundan haberi yok. pencereden izleyip asagiya inmiyorum delirsin hih.
sapıttım. 4 gündür kum kaplarımın yanında yatıyorum. anneme sabır diliyorum. sırf bir şey mi oldu diye düşünsün ama bir neden bulamasın diye yapıyorum
melabaa, epeydir yoktum. yeni sürüm kedilerimiz var, şantiye altüst, yaşam savaşları sürüyor. uzun tatillerde de bakıldılar neyse ki... herkese sevgiler.
zarife- beni yavrularım tedavi görüyor diye kardeşinin balkonuna aldı bir aydır oradaydık. benim bebeler calicivirüs atlattılar. tedaviler bitti yuva aradı bize bir şey çıkmadı ama apartmanın arka bahçesinde cillop gibi yuva yaptı bize. bebelerimin iç dış parazit ve ilk doz karma aşılarını da yaptırdı ben emzirdiğim için bana yaptırmadı bir şey. velhasıl kelam seviyorum onu be sözlük. tek üzüldüğüm ön taraftaki tavukçu kamyonu her sabah geldiğinde yediğim butlar ama neyse yaş mamayla idare ediyoruz, pişmiş veriyor da tavuğu ben çiğ seviyorum. bu arada bu arka bahçenin müdavimi kızları da iki günde sindirdim, beni kabul etmek durumunda kaldılar. adımla müsemma zarif olabilirim ama aptal değilim yani, anayım ben ana.
minnoş kuzum, dombilicatim çok hasta, sırtında kocaman bir yumru var, sanırım sarkom. ne yiyor, ne içiyor, çok üzgünüz.
  • /
  • 6