eş aranıyor ilanları

kedilerine eş arayanlar buraya. güzel güzel bebekleri olsun. bulunduğunuz şehri, kedinin cinsiyetini, rengini, ırkını da paylaşmayı ihmal etmeyiniz.
oglum oscar, british shorthair; 13 aylik...aci aci inlemelerimiz basladi, acil es ariyorum....
silver shaded scottish fold evladıma dişi eş arıyorum. bir de fawn scottish foldumuz var ona da aydın civarı arıyoruz eş.
bu platform insanların kediler hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaştığı, bunlardan yararlandığı bir sözlük mü kedi üretim çiftliği mi? kedi satış sitesi mi? yazarların kedi sevgisini kullanarak sözlüğe çekip kendine pazar yaratmaya çalışanlar, rahat bırakın şu güzelim canlıları size para yumurtlamak zorunda değiller.
tekir erkek kedi sahibi ve 160 boy, vasat, kel, göbekli, fakir bir kedici bey olarak hem kedim hem de kendim için british short hair dişi kedi sahibi zeki, zengin, eğitimli, anlayışlı, alımlı, kedici eş arıyorum
kedi sözlükte kedisine eş arayanlar bile batıyor size. oysaki tekirinize de eş arayabiliyorsunuz, biritishinize de, siyamınıza da. bir siyam ile tekiri neden eşleştirsin ki kedi sahibi. veya bir scottishi neden sarman ile çiftleştirsin. sizler komple her şeye karşısınız, sonra da kedi sözlük suçlu oluyor. insanın kedisine çift aramasının neresi kötü, garip? bir de "bizim evde isteyen istediğiyle cinsel ilişkiye girer", "sözlük üretim yeri mi" şeklinde seviyesizce entryler girebiliyorsunuz. kişinin 1 tane kedisi varsa kızgınlığa girince sokağa mı salsın "git sen bulduklarınla çiftleş de gel" mi diyecek insanlar. biraz mantıklı entryler girerseniz eksilenmezsiniz arkadaşlar.