en kedici şehirler

istanbul. malum istanbul'un meşhur olanlarında birde kediler vardır. istanbulla alakalı klip veya filmlerde illaki bir kedi görürüz.
belediyecilik ve insanların yaklasımı olarak en cok antalya’da fark ettim.
hatay/antakya değildir.

antalya bir nebze daha iyi, insanlar daha bilinçli.

konyaaltı'nda yasıyorum. burada sokaktaki kedilere ve köpeklere düzenli olarak yemek veren tek kişi olmamak mükemmel hissettiriyor.
talas, kayseri.
fevziçakmak mahallesi, kayseri.
kocasinan, kayseri.

en çok bu mevkilerden kedi sahiplendirdik.
şehir olarak bilemem fakat türkiye'nin en kedici bölgesi ege'dir. ege bölgesi 1.
foça’dır.bir kedici olarak beni bile şaşırtmıştı.
en arka sıralara mardini rahatça koyabilirsiniz.
arabayla ezdiği kedinin can çrkişerek ölmesini izlryen ni dersin;kuşları öldrüyorlar diye kedileri öldüren mi dersin;tedavi için bırakılan barınağın einden kaçırıp çokta s*kimde diyip kediyi yaralı halde öylece beklemesi akabinde sahibinin gözünün içine baka baa samimi abi/abla rolü yaparak sana scottish kedimi vereyim boxuyla aylık mama desteğiyle?olmadı satarsın diyen,hayvanı hediyelik eşya gibi gören lle bir yobaz veterinet mi dersin;4-5 yaşındaki çocuğun mutfak bıçağıyla yavru kedinin lulağını kuyruğunu vs.canlı canlı kesmesi(sahte kimlikli,sahte soyadı elma olan,bir süre mahallemizde kiracı olarak kalan mahluklar) ve ailenin olayı örtbas edip kediyi biryerlere gömmesi mi dersin;babası sırf annesi kediden rahatsız olduğu için eve kedi almayan,sabah akşam işine odaklanan,akşam çocuk yaramazlık yapıyor diye çocuğu döven,çoxuğunu zorla iş yerine götürüp çocuğunun akıl hocalığını yapmayı geç onu iğrenç düşüncelerle dolu çalışanlarıyla baş başa bıtakması,söz konusu çalışanların çocuğun kış günü alıp soba karşısında ısıttığı kediyi kabloyla bağlayıp havada söndürürken video çekmesi,bir gün o kedi bacağını tırnalası diye çocuğun o kediyi 2. kattan beton zemine bırakması(kediye birşey olmadı) yetmedi çocuğun kediye son vuruş olarak tutup 3-4 metre uzaktaki inşaat kumuna fırlatması,kedinin bir bacağını hafif topallayarak çocuğa afallayarak bakarak uzaklaşmask , bu sırada çocuğun kelimenin tam anlamıyla en ufak bir duygu hissetmemesi...
evrt o çocuk benim
evet cümle yapısı oturmadı
evet kendimden nefret ediyorum
evet ölmeyi hakediyorum
istanbul / kadıköy’ü tek geçerim.
istanbul/beylikdüzü genel olarak hayvansever kesimdir fakat köpek görmeniz daha olası, onun dışında eskişehir başlı başına bir cennettir...
istanbul diyenler olmuş ama istambul bu konuda çok çeşitlilik gösteriyor. kadıköy, beşiktaş gibi yerler kedi konusunda genellikle anlayışlı iken hemen üst tarafı şişli'de sırf bir kediye mama verdim diye bir sürü bağırıp çağırdı.
izmir foça. çok güzel kedi pozları yakalayıp çekmiştim
ankarada bunlardan biri bence
izmir karataş. öyle bir binada oturuyorum ki her dairede bir köpek ya da kedi var. sokaklarda da adım başı mama, mama kabı, kedi evi görürsünüz. hayvan sevdalısıdır karataş insanı.
  • /
  • 2