bir kedinin yuva bulmasına vesile olmak

muhteşem bir duygu. hele hele küçük bi minnaksa, kendini savunabilecek durumda değilse bu duygu daha da artıyor. geçtiğimiz gün sokakta bulduğumuz 1-2 aylık tek yavruya bir yuva bulduk. artık güvende olduğunu bilmek huzur veriyor.
büyük mutluluk fakat insanlar güvenilir değil. alıyor deniyor bakıyor zor, masraflı, kılı, aşısı vs tekrar salıveriyor sokağa. evlat edinmeyi bilmiyor beceremiyorlar.
ben hem kedi, hem yeni doğmuş iki köpişin yuvalanmasına sebep oldum, nasıl nasıl nasıl mutluyum anlatamam. kedinin ismi leo koymuşlar, şu anda çok mutlu, resimlerini görüyorum facebook'ta nasıl seviniyorum anlatamam, burada kalsaydı ya köpekler öldürür ya da araba ezerdi, köpişleri de bir hanfendi almış üstelik iki tanesini birden. kocaman bahçesi varmış ay çok mutluyum.
maalesef cok fazla vurdumduymaz insan var. ilan aciyoruz günlerce tek bir insan geri dönüş yapmıyor bu konuda cok doluyum. sokakta yarali hayvan buluyorum gunlerce tedavisiyle ugrasiyoruz iyilessin diye basinda bekliyorun ordan burdan kestiklerimizle tedavisini ödüyoruz gel gorki iyilsesince tekrar sokaga.. onlari birakirkenki bakislar kalbimi acitiyor bir suru var bende daha ne kadar fazla eve alabilirim ki ben. hepsinin sicak yuvasi olsun istiyorum hepsi sevgi gorsun istiyorum lutfen sizde ilan gordukce kayitsiz kalmayin ve bari paylaşın
bu kadar zor olacagi aklima gelmezdi.. dogum yapan kizimizin bir yavrusunu evlat edindiremedik.. 3aylik olmak uzere ve disi.. evdeki iki kedimizle de anlasamiyor ki biri annesi.. ama insanlarla arasi iyi, tuvalet eğitimi var, oyuncu, tatli bir minnos.. üçü iyi anlassa ben bakarim zaten ama alisamiyorlar birbirlerine... gercekten bu sahiplendirme nasil yapiliyor, bunu gerceklestirenlerden bir kac oneri rica ediyorum.. sahiplenecek birini bulmak dert, güvenecek insan bulmak ayri dert..
benim beceremediğim durum. evdeki 2 kedim de yuva aradığım kedilerdi. sonra bana kaldılar. iyi ki de istememiş zevksiz insanlar ve ben iyi ki vermemişim zalim insanlara.
kesinlikle zor zanaat. doğum için güvenli yer arayan apartmana sığınan evlere girmeye çalışan bir sokak kedisine geçici yuva oldum. 4 yavrumuz oldu. birini ben alıyorum birine kedici bir arkadaşımın vesilesiyle yuva buldum kalan ikisi için ınstagramda takip ettiğim bir çok sayfada ilan verdirdim günler sonra sadece bir tane ciddi insandan dönüş bekliyorum son yavru ne olacak bilmiyorum
burda da bir sahiplendirme platformu mu oluştursak diye düşünmeden edemiyor insan.