1. nesil banlıkedi

kedmin tarafından sözlükten men edilmiş, yallah denilmiş yazarlara verilen sıfatımız. süper değil mi? benim aşırı hoşuma gitti.
az once banli bir kediye denk geldim açıkçası üzüldüm.. hem insan hemde bir kamu hukukcusu olarak ifade ozgurlu her platformda mevcut olmali diye düşünüyorum. onceki tarismalarda yoktum içeriğini bilemem ama entryleri okudum. her uye olan bir kedi sever onlar icin elinden geleni yapan yazarlar gözümde. yazilari silinebilir bir sure yazmasi engellenebilir ama banli diye etiketlemek hos gorunmedi gözüme
yazdıklarını okusaydınız böyle düşünmezdiniz.
aslında sözlüğün kadrolu banlıkedisi leyla17 dir. yazdığı entryler fikir beyanının tamamen dışında, hakaret ve küfür içerdiği için kendisi uçtu gitti. sevgili turuncu kediyle ben de bir hukukçu olarak aynı fikirdeyim aslında ama silinen entryleri akıl almazdı hakikaten. zaten ne kadar eksi yerse yesin kimse kolay kolay banlanmadı sözlükte, ama o yazar için durum farklıydı.
ben sözlüğe alınmadan önce enrtylerim onaya düşüyordu. onaylandıktan sonra yazar oldum. 3 entry onaylanırsa yazar oluyorsunuz, benim aynı gün girdiğim 5 entry birden onaylandı. @leyla17 7 entry girmiş görülüyor. 7'de 7! hepsi mi banlı?
(bkz:#5138) bu entryden bakabilirsiniz. kaldı ki cat wins oldukça kibarca bile anlatmış. aslında 7 değil, çok fazla entrysi vardı. fakat içerikleri kedilerini ücretli satanlara çocuk tecavüzcüsü, peşkeşçi ve daha ağza alınmaz hakaretler içerdiğinden kalıcı olarak silindi.