yazarlardan mama önerileri

sokaktaki kediciklere hangi mamayı veriyorsunuz? biz işyerindeki kedimize temizmama’dan aldığımız bonacibo marka mamayı verdik karnında şişlik oluştu ve gaz çıkarmaya başladı. içeriği daha iyi olan mama öneriniz var mı?
bilmeyenler için sokak hayvanları için kimi marketlerde dostluk maması, sevgi maması adları altında satılan mamalardan vermeyin (ne kedilere ne köpeklere). içlerinde ne varsa yemiyorlar. gram üzerinden hesaplarsanız aslında pahalıya bile geliyor ama hayvanlar yemediği için verdiğiniz paraya da yazık oluyor.

hiçbir şey bulamadınız bir yoğurt kabının içine bayat ekmekleri koyup üzerine süt döküp verebilirsiniz. eğer durumunuz uygunsa, bazen kuru mamalarda indirimler oluyor, o zaman küçük boylarından alıp deneyebilirsiniz. kuru mama verdiğiniz zaman ise mümkünse yanında az da olsa su verirseniz daha iyi olur.
bizim küçük hanım yavruluğundan itiaberen felicia yedi sorun cıkmadı piyasanın ortasında bir mama taki felicianın yetişkinene geçene kadar idrar yollarında kristalleşme başladı bir de gebe olunca tabi hemen değiştirdik mamayı şuan royal canin mother and baby kullanıyoruz hem kendisi için ideal hemde yavrular için