kedilerin en sevdiği oyuncaklar

bu oyuncaklar asla bir ton para harcadıklarınız olmuyor maalesef. kalem ve çorap favorileri.
anladım ki kediler için özellikle gidip oyuncak almak gerekmiyor. gidip aldığınız oyuncak yerine evdeki herhangi bir şey ile de oynayabiliyorlar çünkü. veya evde kendiniz bir şey yapabilirsiniz.
perdelere takılan minik plastik şeyler var ya çıldırıyor:) yutacak diye korkumdan fazla oynatmıyorum çünkü ağzında çiğniyor filan.
bu asla gerçek işlevi oyuncak olan şeyler değildir.
örneğin;
silgi, ses çıkaran bilimum her şey, kulaklık, şarj kablosu, perdeler...
aklıma gelenler bunlar şimdilik.
buruşturulmuş top haline getirilmiş kağıt ve hırkamın kuşağı. özellikle o kuşağı sürüklediğim zaman peşinden koşup yakalamaya çalışması en sevdiği. tabi bir de ayaklarım. patileyip kaçar bazen onu kovalayım diye. canım benim.
kendi oyuncakları hariç evdeki her şey.
tabi ki de o kadar harcama yaptığınız oyuncaklar değil. koli bağlamak için kullanılan sanayi tipi ip ya arkadaşım ip ulan o ip anlayamazsınız diyip bir mırk der koşar peşinden
kaliroferlerde bulunan sert plastik conta. başka oyuncaklar ilgisini çekmiyor,
poşet. evet malesef poşet. yüzlerce liralık oyuncakları birikti 5 senede. ama vizyonsuz benimkiler. poşetle oynuyorlar.
saç tokası, kalem kapağı en sevdiği oyuncaklar. özellikle kalem kapakları onları halinin altında saklıyor.
mırmır bey den sıra bekliyorum. adam xbox oyuncusu oldu

poşettir efendim. özellikle gece herkes uyuduktan sonra oynayıp ses yapmayı çok severler.
rocher çikolatanın sarı ambalajı, buruşturulmuş şekilde en sevdiği oyuncağı.
henüz öyle çok pahalı interaktif oyuncaklardan almadım ama benim biberim kedi oltasına bayılıyor öyle ki evdekini haşat etti. sadece ucundaki balığı değil ama balığın bağlı olduğu lastik lime lime oldu lastik özelliğini kaybetti ve yer yer iyice düğüm oldu. sapını da nasıl becerdiyse kırdı. henüz daha 4 aylık bile değil ama tam bir savaşçı sıpam *
kablolara bayılıyor benimki artık evde sağlam kalmayınca bende gittim aldım elektrikçiden bir tane oyuncağına bağladım. artık yanından ayırmıyor.
pipettir. daha çok su tüketebilmek için aldığım bütün pipetleri bardaktan kaçırıp kaçırıp dişledi sıpa. bir de içi tıkırtılı küçük farelere bayılıyor ama tanesi olmuş 10tl..
peluş oyuncaklar ve kurşun kalem. evet kurşun kalem. kalemiyle bir gün oynamasın, anneciğim "okumazsan sanayiye veririm" diyerek söylenmeye başlar kediye.
poşet bildiğimiz poşet. zibilyon tane oyuncakları var fakat allah'ın poşetine aşıklar
  • /
  • 4