kedi sözlük birinci ankara buluşması

arkadaşlar buluşmayı organize ettiğim için katılacağını belirten tüm yazarlara özel mesaj ile numaramı ilettim. eline telefon numaram geçmemiş olan varsa ulaşabilir. yarın görüşmek üzere
an itibariyle karşıdaki simit dünyasına geçtik çok yüksek müzikten birbirimizi duyamadigimiz için yazarlar. çıkın gelin
zirveden fotoğraf geldi. hemen paylaşayım. keşke orada olsaydım dedirtti gerçekten. herkese bol kedili iyi sohbetler diliyorum.

bugün ilki gerçekleşen ankara buluşmamıza katılan tüm yazarlara ve katılımcılara çok teşekkür ederiz, harika bi buluşmaydı. beat'in bu denli gürültülü olacağını tahmin edememiştim, herkes geldikten sonra simitçi dünyasına geçtik mecburen. sevgili tekirthecat, milosscat, münevver, cadılarım, müdür bu buna konuş, ecekl, missgaiga, dr minnak ve nazlithecatgirl sözlükten katılımcılardı, bunun dışında bir koca kafamız ve 7 kişi daha vardı. değerli tarkan özçetin'e ayrıca teşekkür ederim, kıymetli vaktini bize ayırdığı ve kedici dergisi hediye ettiği için. ikinci buluşmada görüşmek üzere.
nickaltı entryler gelecek mi merak konusu. yazar olmayan değerli katılımcıların da yazar kayıtlarını ve güzel entrylerini bekliyoruz.
keyifli bir buluşma oldu. açıkçası bu kadar katılım olacağını düşünmemiştim. bizler gibi düşünen, hisseden kedi severlerin varlığını görmek güzel. en kısa sürede tekrarlanması dileğiyle.
oldukça keyifli ve beklenenden kalabalık olan bir buluşma oldu. hatta sözlük yazarı olmamalarına rağmen davetimizi kırmayan aslan’ın annesinin ve koca kafa’nın babasının da katıldığı buluşmadır.
kaçırdım. geç kaldıysam demek.
en kısa sürede yenisi yapılsın ki katılayım istediğim zirve.
başta bizleri biraraya getiren kediliçe olmak üzere katılan tüm kedici dostlara teşekkür ederim. umarım gelecekte bu toplantıları sadece 3 büyük ilde değil bir çok farklı yerde de yapacak noktaya geliriz...
  • /
  • 2