kedi hastanesi

2008 yılında tarkan özçetin tarafından kurulan kızılay ankara'daki hastane. türkiye'nin ilk ve tek kedi hastanesidir. ciddi müdahaleler yapılıyor ve ankara dışından birçok hasta bu hastaneye yönlendiriliyor. gerçekten çok profesyonel bir kadroları var. organizasyon yetenekleri de çok iyi. digiturk üzerinde kedici belgeselinde ve şu sıralar ntv'de yayınlanan bi dünya sevgi isimli belgesellerde hastaneyi ve hastane kadrosunu tanımak mümkün oluyor. ayrıca kedilerle ilgili yeni bir girişim olan sözlüğümüze destek verdikleri için de teşekkür ederim.

web: http://cathospital.com.tr/
twitter: https://twitter.com/hastanekedi
facebook: https://www.facebook.com/cathospitalkedi...
instagram: https://www.instagram.com/kedihastanesi/
ne desem az kalır kedi hastanesi'nin ilgisi, bilgisi yanında. ta izmirdeki hasta sokak canıma günlerce kendi kedileri gibi bakıp ilgilenen, yine ta izmirden 7/24 arayıp acil bilgi alabildiğim kısacası içlerindeki kediciliği zaman mekan dinlemeden yaşayan ve yaşatan hastane.
maalesef ankara'da yaşamadığımız için kedilerimi kendilerine götüremediğim için üzüldüğüm klinik... biz yurtdışındayız ve kendilerine mail yoluyla kan tahlillerimizi gönderdiğimde, çok sağolsunlar kendi görüşlerini esirgemediler... yıllarca istanbulda götürdüğüm bazı klinikler cevap bile vermedi...
2 yıl önce facebook üzerinden cathospital sayfalarına mesaj yazıp kedimin rahatsızlığı ile ilgili bir kaç soru sormuştum sağolsunlar hemen etraflıca yanıtladılar. " çocuğu görmek muayene etmek şansımız olursa daha fazla yardımcı olabiliriz " dediler fakat başka şehirde olduğumuz için gidemedik. ama hep aklımda uygun bir zamanda üç kedimi de cathospital'e götürmek istiyorum check up için.

bir de tedavi ücretlerini merak ediyorum genel durumlar için olanları, örneğin aşı, kısırlaştırma, tahliler gibi. özel klinik ücretleri ile eş mi yoksa daha donanımlı olduğu için kliniklerden pahalı mı ? bilen varsa not düşmesini rica ederiz.
tanıdığım en tatlı en ilgili bilgili doktorların bulunduğu kedilerin birey olarak değerlendirildiği, 7/24 açık, sevgi dolu bir aile hissi veren, kedilerimizin gittikleri zaman kuzuya dönüştükleri ankara ayrancı’da bulunan veteriner kliniğidir.
kedi hastanesi videolarını izledikten sonra " ankara'da yaşayan kediciler ne kadar da şanslı " dedim.
keske sadece ankara'da degil her sehirde olsa.. ıstanbul'da yasiyorum, kizimi veterine goturmek benim icin bir savas cunku o kapidan iceri girdinde kendinden geciyor, icinden bengal kaplani cikiyor.. tv'den izledigim kadariyla harika is yapiyorlar. en onemlisi sanki kendi kedileri gibi bakiyorlar her hastalarına.. helal olsun.. ankara'da yasayanlar kiymetlerini bilsin..
dizi tadında bölümlük videoları mevcut. birini bitirip diğerine geçme hissi geliyor.ha birde keşke ankarada yaşasaydım diye iç geçirtiyor...
her şehirde en az bir tane olmasını umduğum hastane.
başlığı canlandırıp hatırlatmak istedim. corona pozitif kedilerimde karma aşı sonrası normal yan etkiler olması gerekenden daha fazla oldu. o dönemde daha yeni çok zorlu bir süreç atlatmıştık ve bilgi almak için sevgili tarkan özçetinin kurucusu olduğu cat hospital ile sürekli telefonla iletişim halimdeydim. ne zaman arasam konuştuğum her veteriner hekim inanılmaz ilgilendikçe yardımı oldu. bir dahaki aşılarını eğer ankarada olursam burda yaptırmak niyetindeyim.