gökçer korkmaz

işini gücünü okulunu bırakıp kendini sokak hayvanlarına adayan, babaeski çöplüğünde yaşayan köpeklere su, mama taşıyarak, hastalananları veya yaralananları kucağında veterinerlere taşıyıp kurtarmaya çalışarak hayatını sürdürürken medyanın dikkatini çekip haberlere konu olan genç hayvansever, hayvan hakları aktivisti, aynı zamanda çocukluk arkadaşım. en son kırklareli belediye başkanı kendisine belediyede bir iş vermişti. şimdi hala o işe devam ediyor mudur bilmiyorum ama hayvanlardan kopmayacağı kesin.

bir kaç videosunu paylaşmak lazım,sosyal medya hesapları için;

youtube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCp7kpLB...

instagram: https://www.instagram.com/gokcerkorkmaz/

facebook: https://www.facebook.com/gokcer.korkmaz
kedi sözlük ile ilgili paylaşımlar yaptığını görmek sevindirdi.
" instagram hesabına göz attım şimdi, çok tatlı bir adammış. patifood hesabı varmış bir paylaşımında gördüm. ben gönderecek miyim? hayır, çünkü; kendi sokağımda ki minnoşlarımdan sorumluyum ve zamanımı, enerjimi, bütçemi hem sokağımdaki kedilere hem de kendime adil bir şekilde bölüyorum. ama zamanı olmadığı için sokak hayvanları ile ilgilenemeyenler gökçer bey gibi kendini sokak hayvanlarına adamış kimselere destek olmak isteyebilir diye instagram paylaşımını buraya kopyalayalım.

gokcerkorkmaz: aklìnìza, gönlünüze, yüreginize geldiğimizde ; herhangi bir gün de olsa, bize mama yollayabilirsiniz kolayca.. bir yerde herhangi bir günde bir fincan kahve içtiğiniz kadar mütevazi bir şey gibi düzenli olarak profilimdeki linkten aklıniza geldikçe kolayca mama yollayabilmeniz mümkün. bir küçük poşet bile olsa. mama kumbarası ile bunca kişi bir küçük poşet bile yollasa, birikip, bunca insan el ele en azından mama bitiyor stresi olmaz. olabildiğince kalbinizi uzatmanızı ümit ediyorum. profil fotoğrafının hemen altında onlara kolayca mama temin edip ulaştırabileceğiniz resmi patifood.com linki var. az çok demeden kolayca gönderebileceginiz mamalar bana kolayca ulaşacak bu zamana kadar olduğu gibi. https://www.patifood.com/gokcer-korkmaz "
bir gün denk gelebilsem de şöyle kocaman sarılsam sen ne güzel bi adamsın diye.
kendisini ilk kez kim milyoner olmak ister yarismasinda gördüğüm, ekrana kitlendigim ve hissettiklerimi tam anlamiyla hisseden birine rastalamanin verdigi mutluluk ve onu cok iyi anladigimdan dolayi oturup hüngür hungur ağladığım adam.. hayraniyim hepte oyle kalacağım umarim birgun kendisi ile tanışma firsatim olur olmasa da oldururum diye düşünüyorum onun güzel yüreğine sağlık iyi ki var
hakkında asılsız bir sürü haber yapılmış. bugün görüştük kendisiyle, haberi yapanlar ve sosyal medyada, ekşi sözlükte bu tür asılsız kaynaksız ve hakaret içeren yazılara karşı manevi tazminat davası açacağını söyledi. 6 milyon tl vurgun yapmış gibi saçma sapan bir haber. cumhuriyet başsavcılığı konuyu araştırmış ve bu değerde mal varlığı olmadığı için araştırmayı sonlandırmış. çocuğun üzerinde mal varlığı falan yok, çöplükteki canlar onun en önemli varlığı. gökçer babaeski'de silahlı saldırıya uğradıktan sonra kırklareli'ye taşındı. halen çöplüğe yakın tek gözlü bir odada yaşıyor. bilinsin istedim.