6. kedici dergisi ankara sokağın kedisi şenliği

6. kez düzenlenecek olan sokağın kedisi şenliği 6 ocak 2019 pazar günü saat 14:00'te çankaya kuğulu park'ta gerçekleşiyor. bekleriz efendim biz orada olacağız.

https://www.facebook.com/events/21149031...

bu etkinliğe kedi sözlük olarak katılmak gerek diye düşünüyorum. ankara'daki kedi sözlük buluşması çok güzel bir katılımla gerçekleşmişti. bu etkinlik ve sonrası için ankaralı yazarlardan biri bir zirve organizasyonu yapabilirse harika olur.
ılk ankara zirvemiz harikaydı. gönül isterdi ki bu şenlik ve devamında da ikinci zirveyi düzenleyebileyim ama malesef ankarada değilim bu tarihte. yok mu bir anayiğit sözlüğü bir araya getirecek? anayiğit diyorum dikkat çekerim, feminist tarafım her yerde asdgj
nasıl geçtiğine dair bir haber, video vb. var mı? haberler bekliyoruz.

tam ben bunu yazmışken minik bir videoya etiket geldi. ankaralılar yoğun kar yağışına rağmen etkinliğe katılmışlar ve kedievlerini yapmışlar.

https://www.instagram.com/p/BsTWiYngJuI/
twitterdan takip ettim, çok güzel gerçekleşmiş gerçekten. kuğulu birbirinden güzel insanlara ve tanışmalara şahit olmuştur eminim. keşke katılabilseydim ve sözlük olarak da bulunabilseydik. kaç kişi olduk bi tane organize edecek çıkmadı. sağlık olsun bir dahakilere inşallah.