1 yazar 1 adore kedi evi kampanyası

evet an itibariyle sözlükte 800e yakın yazarız. sanırım en azından dörtte biri de aktif olarak sözlüğü kullanıyordur. ben de fırsat bu fırsat dedim ve 28 kasımda tekrar stoğa ekleneceği belirtilen adore mobilya kedi evlerinden neden her yazar en azından bir tane alıp sokaktaki kedilerimize, canlarımıza yuva olmasın dedim. adore mobilya kedi evlerinin mantığı, yalnızca 10 tl kargo ve ambalaj maliyetinin karşılanarak, sokaktaki kedilerimizin sert kış şartlarını en azından başlarını sokacak bir çatının altında geçirmeleri. her üye ticari kaygının ve kötü niyet ihtimalinin önüne geçebilmek için kendi üyeliğinden yalnızca 1 adet kedi evi siparişi verebiliyor. hadi bakalım yazarlar. siparişlerimiz geldikten sonra kedi evlerimizi monteleyip bu başlığın altını sokaktaki canlarımızın evleriyle dolduralım.

stokların güncelleneceği tarih : 28 kasım 2018 diye belirtilmiş. ücret 10 tl. hayvanlar için iyi bir şey yapmanın vermiş olduğu haz, paha biçilemez.
apartmanın önüne 2 tane koyduk, her yıl kış aylarında mutlaka misafirlerimiz oluyor. adore'ye teşekkürler!
bir yuva kaç kedi alır. bende beş tane var
kendi siparişimi verdim, onayladım. erzincandaki apartman bahçesi kedilerimizin artık bir evi var.
benim de kendi adıma 2 ev ile destek olduğum kampanya. sokaktaki canlara sıcak bir yuva olması ve kuracağımız yerden “başkaları” tarafından ‘bir kedi evi eksikti’ mantığıyla kaldırılmaması dileğiyle..
2 ev de benden oldu çocuklara..