kaçan kedi geri gelir mi

3 yıldır beraberdik 3 gun oldu bekliyorum gelmedi. bulunduğumuz yer sakin bir yer hep agaclar var caddede var ama caddeye cikmaz biliyorum cok korkak bir kedi sesten korkar insandan korkar. tum gidecegi yerlere baktim ama maalesef saklanacagi cok fazla yer var. terkedilmis evler bahceler tarihi yerler var hep burada. ararken cok seslendim ama ondan tek bir ses yok. muhtemelen kediler kovaladi nereye kadar gitti bilmiyorum. doner mi?
kapınızın önüne kullandığı kum, mama, oyuncakları koyun. onların kokusunu duyup geri gelebilir. umarım yavrunuza hemen kavuşursunuz.
@turuncuukedii umarım bir an önce geri gelir ve ona kavuşursunuz.
https://m.facebook.com/notes/kedici-derg...

tarkan bey de gelir diyor..
5 gun oldu kapida bekliyorum gelmezse o bilim adamlarini tek tek beddualayacagim..
ınci kaybolduğu gun (2. kedim) aleyna günlerce onu pencerede beklemişti inci gelmemişti. simdi ayni aleyna gibi onun durduğu pencerede aleynami bekliyorum bugun 10. gun hala gelmedi. ben beklemeye aramaya devam edecegim ama sanırım gelmeyecek
genelde geri geliyorlar. ancak gelmeme ihtimalleri de azımsanmayacak kadar var maalesef.
7. gun sonunda geldi ama nasil gelmek öyle.. susuz kalmis, aç kalmiş, dayak yemiş.. o 7 gün ne mamasini kaldirdim ne de suyunu..
kediler bölgeci hayvanlardır ve mecbur kalmadıkça çok fazla uzaklaşmazlar. kedi geri gelmese bile doğru arama teknikleriyle bulunması kolaydır.

eğer ilk kez kaçmışsa büyük ihtimal çok korkmuştur ve bir yerde sinip saklanmış durumdadır. gözünüz yolda değil kenarlarda, köşelerde, ağaç ve çalı diplerinde olmalıdır. gündüz bulamazsanız panik yapmaya gerek yoktur çünkü gece olup ortalık sakinleşince saklandığı yerden dışarıya adım atma cesaretini kendisinde bulacaktır. bir yerlerde yiyecek bulan topluluk halindeki kedilerin yiyecekten uzaklaşmasını beklemelisiniz. sizin kediniz henüz o topluluğun bir üyesi olmadığı için karnını doyurmak için onların gitmesini bekleyip ortaya çıkabilir.
normal şartlar altında kediler evlerinin yolunu bulur.. bizimki çatıya çıkmıştı üç gün takıldı sonunda tıpış tıpış yol bulup.inmiş ben de bosuna uğraştığınla kaldım.. fakat şehirleşmenin yüksek olduğu bir bölge ise arabalar egzozlar vs.. koku alma yeteneğini kullanamıyordur belki de..
haber var mı? umarım eve gelmiştir
merhaba, bu gibi istenmeyen durumlar için düşünülmüş adres tüpleri var. tasmaya asılan ürünler bunlar. umarım kısa zamanda döner
benimki de geri gelmemişti... hem de kardeşi de bizimle olmasına rağmen. kıştan beri yok neredeyse bir yıl olacak. çok acı bir şey seni çok iyi anlıyorum. başka şehirde olsam bile hala yolda gördüğüm kedilere bakarım acaba bu benim kızım mı diye. alışkanlık oldu işte
kedimiz kaçtıktan 14 gün sonra geri geldi. ağlayarak afiş asıp neyimiz var neyimiz yoksa ödül koyduğumuz ve tam ümidimizi kestiğimizde bahçemizde bulduk onu. yara almıştı zayıflamıştı çok savaşmıştı. ümidinizi kesmeyin kediler mucizelerle dolu hayvanlar.