ankara batıkent hayvan katliamı

başlığını görmedim belki açılmıştır fakat bu olayın her kanaldan insanlara duyurulması gerek. sieasta'mı yapıyorsunuz yine.

ankara batıkent, sokak köpekleriyle ilgilenen bir kızın feryadı, onların tedavisi uğruna kendi tüketiminden kendi hayatından kısan bir insanın feryadı. adi ve çirkin ruhlu bir grup veya bir kişi tarafından topluca zehirlenmişler.

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video...
bende açmaya geldim basligi ama iyi ki açılmış benden daha sakin en azindan. ağzımı bozmamak icin zor duruyorum cunku kaptirir giderdim. burdan söyleyebileceğim tek sey allah belalarini versin bunu yapanlarin acı çekerek ölürler umarim. ınsanlar boyle mi yoksa bunlar insan mi degil bilmiyorum artik ben gerçekten. o canların güvenini yemek yerlerinki kuyruk sallayislari geliyor aklıma nerden bilsinler boyle kalleşçe canlarına kiyilacagini. gun yüzü görmesinler.
ne acı.. insanlıktan utanma sebebi.. yaşattığınızı yaşamadan ölmeyin inşallah!
kaç gündür ayarım bozuldu, kuzuma sarılıp sarılıp öpüyorum. diyecek sözüm yok.
düşünsene, hayvansın, günlerdir açsın, tek derdin karnını doyurmak, yemek geldi diye seviniyorsun. bir kez daha insana inanıyor güveniyorsun, bir kez daha ölüyorsun. yerle bir ol insanlık!
gün geçmiyor ki acım, sinirim az da olsa geçsin.. biz ne zaman bu kadar acımasız olduk? (bkz:tarkan özçetin) instagram hesabında tam da aklımdan geçenlere tercüman olmuş, aklına sağlık.. https://www.instagram.com/p/BwDE0cHBBUI/