anneyle yavrusuna birlikte bakan kedici

en sevdiğim kedicidir. çok sevdiği kedisinin yavrusuna kendi bebeğiymiş gibi bakar. ama anneyle yavrusunun arasına girmez.
yavrusundan ziyade kendisinin sevilmesini isteyen anne kedi tarafından tırmalanan kedici. anne olmuş olsa da, o hala bir çocuk, evlatlara eşit muamele şart.
öyle yapıyoruz, dördüncü nesildeyiz.
7 aylık olup yine de arada keyif için annesini emmeye çalışan afacana şahit olmaktır.
bir dönem bizdik bu tarifteki. sonra kızım kızını bize emanet edip gitti. özlemek yavrusunu kokladıkça daha ağır...
yaklasik 15-20 gun sonra doguracak kizim ve bebeklerine bakacacagim.. cok heyecanliyim.. evdeki kedi sayimiz ikiden kim bilir kaca cikacak :) kolaylikla ve saglikla gelir umarim bebisler..
heryerden pırtlayan kedicikler, salonun ortasında kocaman bir kum kabı ve süt kokusuyla bir zamanlar çıldırmama vesile olan durum. ama çok tatlıydılar o ayrı.
anne kedi sahibine düşkünse, emzirmeyi yarıda bırakıp kendini sevdirmeye çalışıyor.
kaçınılmaz olarak bir de ayrılık vakti vardır ki hem anne hem de kedici için çok zordur. ama yavruları iyi evlerde mutlu olduğunu görmekte ayrı mutluluktur.
anne cocuk nene torun kuzen hepsine birden bakıyorum. ama bir anim var anlatmadan gecemeyecegim aralarindan bir kedi sadece iki tane dogurdu ve gizledi herkesten bir sure sakladi cocuklarini. bende rahat biraktim sonra bir gun yanina gittim sevdim kendisini baya konustum ay sonra baktim gitti yavrusunu agzinda getirip önüme koydu kiyamam