kedinizin uyumayı sevdiği yerler

neden bilmiyorum ama nisanım yaz kış hep lavaboda uyuyor. orayı havluyla örtüyorum çünkü bronşitleri azıyor o zaman da duşakabinde uyuyor...
ona chakra dan iki katlı çok şık bir yatak aldım ama minderlerinin çapı çok ufak sanırım rahat değil. içine giriyor 2sn duruyor geri çıkıyor. onun haricinde her yerde uyuyor. ama en çok uyumayı sevdiği yer benim bezdolabım. ilk eve çıktığımda aldığım ve hala atmadığım bir bezdolap var. onun içinde uyumayı çok seviyor. en altı komple boş ama o özellikle elbiselerin sarktığı orta yere yatıyor. artık onun mekanı oldu orası :)
benden uzak olan her yer,çok üzücü olduğunu dile getirmiş olsam da kendi bildiğini yapıyor.
gece boyunca sırasıyla: kolumla göğsümün arası, diğer odalarda tespit edemediğim bir yer, antredeki minder, odamdaki komodinin üstü, kolumla göğsümün arası, pencere önü.
sürekli içine girip uyuduğu bez dolap geçen ay aniden odanın ortasına yığıldı. (4 yıldır kullanıyordum) allahtan biber o sırada içinde değildi. bağlantı aparatları kırılmış. kuzucumun favori mekanıydı. buaralar sıcaktan koltuk altına falan giriyor.
harry: masanın altı sandalye ve koltuk tepesi

ron: yukarıdakilere ek olarak kucak ve kola sarılarak kendinden geçmek
bugün henüz 4 gün oldu sahipleneli, gece benle uyuyor, gündüz yorulunca önüne neresi gelirse yatıyor :))
gece yatakta 4 canlı olarak uyuyoruz ama gün içinde bir kedim taşıma çantasının içinde uyuyor :) biraz aklını kaçırmış sanırım.
karton kuruyemişçi kutusu, ortopedik yastığım, karnım, bavulumun üstü
kendisine çok güzel kullanışlı mağara tipi bir ev aldık çünkü karanlığı çok seviyor. buradaki herkesin tahmin edeceği üzere tabi ki çok nadir yatıyor bu evde. genelde camın önü, soğuk beton yer, sandalyenin üstü, ıslak çamaşır serilmiş herhangi bir yer vs..her seferinde alıp yatağa koyuyorum bir gün ağzımın ortasına okkalı bir pati yiyeceğim kesin.
  • /
  • 3