kedinizin uyumayı sevdiği yerler

neden bilmiyorum ama nisanım yaz kış hep lavaboda uyuyor. orayı havluyla örtüyorum çünkü bronşitleri azıyor o zaman da duşakabinde uyuyor...
benden uzak olan her yer,çok üzücü olduğunu dile getirmiş olsam da kendi bildiğini yapıyor.
gece boyunca sırasıyla: kolumla göğsümün arası, diğer odalarda tespit edemediğim bir yer, antredeki minder, odamdaki komodinin üstü, kolumla göğsümün arası, pencere önü.
sürekli içine girip uyuduğu bez dolap geçen ay aniden odanın ortasına yığıldı. (4 yıldır kullanıyordum) allahtan biber o sırada içinde değildi. bağlantı aparatları kırılmış. kuzucumun favori mekanıydı. buaralar sıcaktan koltuk altına falan giriyor.
harry: masanın altı sandalye ve koltuk tepesi

ron: yukarıdakilere ek olarak kucak ve kola sarılarak kendinden geçmek
bugün henüz 4 gün oldu sahipleneli, gece benle uyuyor, gündüz yorulunca önüne neresi gelirse yatıyor :))
gece yatakta 4 canlı olarak uyuyoruz ama gün içinde bir kedim taşıma çantasının içinde uyuyor :) biraz aklını kaçırmış sanırım.
karton kuruyemişçi kutusu, ortopedik yastığım, karnım, bavulumun üstü
benim büyük kızım yani gümüş;yaz kış açar yorgan,pike ne varsa altına girer.derdi izole olmak mı?sessizlik mi,yoksa ışıktan mı kaçıyor?9 senedir bu çocuk böyle…
pudra için perdenin arkasında ahşap zemin. hermes kafasına esen her yer (koltuk, banyo, masa, halı...)
çamaşır makinesi üzerindeki ülker probis kolisi. 500 liraya kedi evi aldık yüzüne bakmıyor, ama küçücük şeyin içinde mışıl mışıl uyuyor pezevenk.
kıyafet dolabımın üstünde uyumayı çok seviyor. aslında dolapdan ziyade nerede yüksek yerler var oraları tercih ediyor indirmeyede kıyamıyorum.
rastgele biryere kullandığım bir kıyafetimi bırakıyorum, ve tabii ki üstünde yatıyor.
  • /
  • 3