kedi sahiplendirme yöntemleri

bu konu birçok kedicinin kanayan yarası. birçoğumuz dönem dönem hasta kedileri tedavi ettirdikten sonra yuvalama konusunda çok büyük sorunlar yaşıyoruz. şu an evinde 10 kedisi olan arkadaşım ciddi anlamda zorlanıyor. hani belki sahiplenen olmasa da bir yol, yöntem geliştiren var mıdır? yoksa hepimiz çaresiz
ve kafayı yemek üzere miyiz?
daha bugün 4 aydır veterinerde pansiyonda tuttuğum kediyi istanbuldan bursaya götürdüm. önce uludağ üniversitesinde bir süre tedavi olup mefaret hanımın barınağına gidecek. mefaret hanımın çok ilgili olduğunu söylediler ve mecbur kaldığım için oraya götürdüm. koca istanbulda 4 aydır yuva bulamadım. elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. gerçekten siz neler yapıyorsunuz?
ilan açıyoruz ama boşuna (bkz:#7934) burda da bahsettigim gibi tedavilerini yaptırıyorum emek veriyorum ve mecbur sokaga geri birakiyorum cunku hasta ve buyuk olduklari icin kimse evini açmıyor hatta kopekte bu cok daha zor.. cok üzülüyorum gunlerce aklimdan çıkmıyorlar ya yine basina bise gelirse diye cunku kendini savunacak gucte degiller. sonra insanlar birde utanmadan sen al ozaman diyor e bende yer olsa zaten alir kimseye de yalvarmazdim.