yazarların kullandığı mamalar

  • /
  • 6
nasıl büyük bir sorunsal bizim için çünkü kızım yediği her şeyi istisnasız kusuyor. tam 7 sene sonra kusmamızı bir nebze azaltıp haftada bire indiren bir mama bulduk genesis pure kanada my green field rahat nefes aldırdı. neyse ki oğlum bezelye bile yer onda bir sıkıntımız yok.
kuru mama dışında hiçbir şey tüketmiyor malesef bitek kavun yiyor. bebekliğinden beri advance mama tüketiyor. 3 yıldır sadece birkez market maması aldık.(bitmişti ve saat geç olmuştu. açık olan markete daldık) sonuç; kustu. kendimi suçlu hissettim. unutmamalıydım.
not: aldığım mama wiskas’dı.
tekir ogluma pro choice kitten ile basladik ve kisirlastirilmis tavuklu ile devam ediyoruz.yas mama tomi somonlu,ciğerli chef choice zeytin ezmeli ve bildircinli yiyoruz.gimcat vitamin bephair malti severek kullanıyoruz.
şuan brekkies kullanıyoruz yeniden. kızım 2 aylıkken veteriner hekim tavsiyesi üzerine almaya başlamıştık. protein oranı yüzde 24 idi galiba. oldukça memnunuz, tüyleri de kendisi de çok sağlıklı. arada sıkıntı oluyor ama corona virüsü yüzünden. bugüne kadar mamadan kaynaklanan hiçbir problem yaşamadık.
ne yerse yesin kusar düzenli olarak ama böcek yerse yandık.
proplan veterinary diets/urinary yemesi gerek ama inat etti yemiyor. günlerdir aç.. beni protesto ediyor.
aradım taradım tüm sözlükleri cümle blogerları. mama nedir nasıl olmalıdır anladım,karşılaştırdım. sonuç nd, orijen,acana bir kaç adını yazamayacağım mama markası daha var. nd 'den numune istedik bu hafta geldi denedik beğendik. tabi ben bu aramaları yaparken kızım 4 aylık oldu. biz rc baby mamayla başladık bu ay küçük paket kitten aldım nd yi daha sipatiş vermedim. şikayetim var mı yok. ama vicdanım rahat değil. protein kaynağı vitamin miktarı taurin değerleri falan derken nd nin en iyisi olduğuna karar verdim. 10 kiloluk alınca kilosu 30 liraya falan denk geliyor daha ne olsun
  • /
  • 6