yazarların kullandığı mamalar

  • /
  • 6
nasıl büyük bir sorunsal bizim için çünkü kızım yediği her şeyi istisnasız kusuyor. tam 7 sene sonra kusmamızı bir nebze azaltıp haftada bire indiren bir mama bulduk genesis pure kanada my green field rahat nefes aldırdı. neyse ki oğlum bezelye bile yer onda bir sıkıntımız yok.
kuru mama dışında hiçbir şey tüketmiyor malesef bitek kavun yiyor. bebekliğinden beri advance mama tüketiyor. 3 yıldır sadece birkez market maması aldık.(bitmişti ve saat geç olmuştu. açık olan markete daldık) sonuç; kustu. kendimi suçlu hissettim. unutmamalıydım.
not: aldığım mama wiskas’dı.
tekir ogluma pro choice kitten ile basladik ve kisirlastirilmis tavuklu ile devam ediyoruz.yas mama tomi somonlu,ciğerli chef choice zeytin ezmeli ve bildircinli yiyoruz.gimcat vitamin bephair malti severek kullanıyoruz.
şuan brekkies kullanıyoruz yeniden. kızım 2 aylıkken veteriner hekim tavsiyesi üzerine almaya başlamıştık. protein oranı yüzde 34 idi galiba. oldukça memnunuz, tüyleri de kendisi de çok sağlıklı. arada sıkıntı oluyor ama corona virüsü yüzünden. bugüne kadar mamadan kaynaklanan hiçbir problem yaşamadık.
ne yerse yesin kusar düzenli olarak ama böcek yerse yandık.
proplan veterinary diets/urinary yemesi gerek ama inat etti yemiyor. günlerdir aç.. beni protesto ediyor.
aradım taradım tüm sözlükleri cümle blogerları. mama nedir nasıl olmalıdır anladım,karşılaştırdım. sonuç nd, orijen,acana bir kaç adını yazamayacağım mama markası daha var. nd 'den numune istedik bu hafta geldi denedik beğendik. tabi ben bu aramaları yaparken kızım 4 aylık oldu. biz rc baby mamayla başladık bu ay küçük paket kitten aldım nd yi daha sipatiş vermedim. şikayetim var mı yok. ama vicdanım rahat değil. protein kaynağı vitamin miktarı taurin değerleri falan derken nd nin en iyisi olduğuna karar verdim. 10 kiloluk alınca kilosu 30 liraya falan denk geliyor daha ne olsun
çocuklar küçükken royal canin kitten mama yediler.büyük çocuk royal canin fit 32 ve royal canin kısırlaştırılmış erkek kedi maması ile büyüdü 8,5 yaşında oldu. küçük çocuk ise fit 32 sonrası hills ld mamasına geçti . abimiz kronik idrar yolu problemleri olduğu için hills cd ,küçükte karaciğer enzimlerinde problem olduğu için hills ld yiyor . kullandığım her mamadan memnun kaldım. fakat hills mamaların besleyici ve tedavi edici özelliğinin daha yüksek olduğunu düşünüyorum
n&d, royal canin kuru mama
yaş mama gimcat, schesir
felicia kısırlaştırılmış kapalı paket alıyorum. sanırım çok kaliteli değil
şuanda piyasadaki en uygun premium mama olmasının yanı sıra çoğu hayvanda olumsuz etki yarattığını öğrendiğim tahıl diğer mamalara göre daha az oranda bulunan ve de bu sayede haliyle et oranı yüksek olan mama olduğu için profine kitten kullanıyorum. yaş mama olarak çoğunlukla temizmama.com'un üç çeşit olan mamasını sırayla kullanıyorum. ayrıca chefs choice ve grain free de oldukça iyidir. hepsi de hapır hupur gidiyor vallahi.
reflex
effeffe
veterinerim önermişti. bu markalarda sabit kaldım.
  • /
  • 6