yazarların klinik önerileri

eskişehir'de yaşıyorsanız kesinlikle kalbim veteriner kliniği. evde ki minik kuzularımızı para kaynağı olarak görmekten çok uzaklar. güzel ilgileniyorlar ve dertlerinin para olmadığını anlayabiliyorsunuz.
mecidiyeköy veteriner kliniği- lale hanım. kedimi 5 günlükken yolda bulup direk kendisine götürdüm ve 4 yıldır beraberiz. kedimi bulduğumda berbat haldeydi ilk ay hiç gelişim sağlayamadı. sayesinde yaşıyor diyebiliriz. kedim o kadar besili kocaman bişey oldu ki sanırsınız evde doğmuş anne sütüyle beslenmiş. verdiği her takviye her ilaç işe yaradı ve asla gereksiz bişey önermedi. çok çok memnunum.
bursa'da görükle ve göçmen konutları bölgesinde peti veteriner kliniğini şiddetle tavsiye ediyorum. bizim ev kaplanı bir saat önce oynamayı pek sevdiği lastik tokalardan birini yuttu, biz de veteriner hekimimiz ömür yıldız'ı aradık. sağ olsun on dakika içinde muayeneye aldı ve namussuzu bir güzel kusturup komplikasyon riskini bertaraf etti. bu sevimsiz macera yüzünden bu sözlüğün farkına varıp üye oldum, ilk girimi de ömür bey için yazmak istedim.
izmir narlıdere’de oksijen veteriner kliniği. bornova’da doğa veteriner
çorlu'daki (bkz:dünya veteriner kliniği)
muazzam iyi veterinerlere sahip.
istanbul beşiktaş'ta levent veteriner kliniği. yeter hoca gerçekten çok iyi bir hekim ve iyi bir insan. öncelikle kesinlikle ürün satmak için bir şeyler satmiyorlar fazla para kazanmak için gereksiz işlem de yapılmıyor. bu nedenle gözüm kapalı kendi kedilerimi ve sokakta bulduğum hayvanları oraya götürüyorum. 7/24 açık olması da ayrıca çok güzel.
  • /
  • 4