tekir

Durum: 7 - 0 - 0 - 0 - 09.12.2022 22:12

Puan: 84 - Çaylak Kedici

4 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazarkedi.

Part-time troll ... Kediler de oyun oynamayı çok sever , öyleyse neden insanlar da interneti dalga geçme amaclı kullanmasın ki ?

kurak günler

izlenmesi ve sansür karşısında desteklenmesi gereken bir film.

sıkça sorulan sorular

kediye birden fazla isimle seslenme sorusu olabilir. tekir'e teko, tekoş diyebiliyorum bazen. çok hoşuma gidiyor lakap takmak, hepsinide tanıyor, hepsine karşılık veriyor.ama aklımda, allah korusun kaybolursa nolur sorusu... ilanlarda bahsedildiği gibi, kayıp kedilere ismiyle seslenince tanıyorlar.peki 1 ismi en az 5 tane de lakabı olan kedilere ne olacak? bu saatten sonra ona ilk ismi dışındakileri unutturmak gerekli midir; ve bu konuda nasıl muvaffak olunur diye sorumu tamamlıyorum.

bulut

sosyal medyada işkence gördüğü görüntüler olan kedidir. içim parçalandı gece gece. ve sözlüğü bu konunun takibinde olmaya davet etmeye karar verdim.. sosyal medya adresini paylaşmak kurallara uygun mudur bilemediğim için, merak edenlere özel mesaj yoluyla söylemeye karar verdim. lütfen merak edin!!! paylaşacağım sosyal medya adresinde kedinin son durumunun iyi oldugu gözüküyor.. ama yorumlarda ikna olunmadığı görüşü hakim. buluta benzeyen başka bir kedi olabilirmiş. sayfa prim yapıyor olabilirmiş. bulutun hayatı halen zalim ellerde olabilir !!!!! lütfen sessiz kalmayalım!!!

satınalmasahiplen

sahiplenen herkesin iyi bir anne-baba olmayacağı, ev içinde kediye veya başka bir hayvana da olabilir, şiddet gösterebileceği düşünüldüğünde aklımda soru işaretleri oluşturan mottodur ..... düşünün bir bütün kediler parayla evlat edinilebilseydi, en azından para bir filtre olurdu. sadece bir düşünün. sokakta her gün gördüğüm ve beslediğim kedinin bir anda ortadan kaybolması çok kötü bir his. insan bilemiyor başına ne geldi diye. sokaktan sahiplenecekseniz en azından konu komşuyu bilgilendirin, belki aralarında kedisever vardır diye..

catwoman

en iyi halle berry tarafından canlandırılmış karakterdir.lenny kravitz'in kızıda fena altından kalkmamıştır rolün .

yeni kedi sahipleneceklere tavsiyeler

yavruyken tırnak kesmeye alıştırın diye katıldığım tavsiyelerdir. sonra çoookkk zor oluyor...

kedi aknesi

bugün fark ettiğim yaraya adının verildiğini öğrendiğim kedi hastalığı. neyse ki çok beter bir durum değilmiş. bunu da aşacağız tekir'imle.....
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.