catnip

Durum: 36 - 0 - 0 - 0 - 15.12.2018 16:17

Puan: 715 - Çaylak Kedici

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazarkedi.

0
  • /
  • 2

sokak kedilerine baktığı için evinden kovulan kadın

hayır birde haber de yanlış,besleyen doktor olsaydı yazacaklar mıydı? sorun kadının merhametinde değildir.

hayır demeyi engelleyen tavırlar

kızacağınızı anladığında istediği şeye gözünü dikip bakması, sabırla dakikalarca.

kedinin okşarken birden ısırması

benim sütlü bu, eğer ki sevgidense bu elimi yiyebilir fakat bence elimi öldürmek istiyor

kedisi olup da tatile gidemeyenler

7 senedir yazlığa bile gidemediğim durumdur. bahçeli bir evde diğer kedilerle dalaşmadan durmalarına çözüm bulabilirsem bir nebze kaçışımı ayarlamış olurum.

kedi umursamazlığı

bu ara bir tutam istediğimdir

tuvalet kabından dışarıya dağılan kum

kedileri klozete alıştırmakla çözüm bulunacak sorundur. alıştırma kısmı baya çişli boklu ama değer.

kedicilerin en iyi olduğu konu

kedi sözlük birinci izmir buluşması

kesin gelecek olan yazarlar beni yeşillendirirse sevinirim zira bu soğukta sadece bu buluşma için evden çıkıcam.

üzüm ve diğer şeyler

sevgili yaşar murat taşkalenin yıllar önce denk geldiğim kedisi üzümün daha sonra ryukun maceralarını ve kendi yaşamı üzerine konuşsa sanırım tam da bunu söyler diyerek açtığı instagram sayfası. bu konuşmaları kitaba çevirilerek harika bir iş yapmıştır, her daim elimin altında sıkıntılı anlarda tebessüm ettirir. tüfk, yüzünü yerim, hımhızlı koşmak, dini zeytin ve nice kedici terimleri hayatımıza katmıştır. eskisi gibi paylaşım yapmasa da eski postlar aransa da kendisine hak veriyorum. popülerliği reddedip kendi huzurlu hayatlarına çekilip ölü gezenleri izliyorlar bence.

grey gardens

oyunculuklar o kadar şahanedir ki mevcut durumdan yanınızda yaşanıyorcasına irite olursunuz. acıtır. başkası adına utanmak deyimini birebir yaşarsınız. merhamet, vefa, kendini ispatlama, yeniden doğma çabası ve daha nice duyguları aynı anda hissettirir. izlenmeli.

kedinin ip yutması

en son popomuzdan çıkan 30 cm lik ip ve ve iç gıcıklayıcı miyavlamayla son bulunmuş hadisedir. çok şükür, aklımı yitirmek üzereydim zira benim işim iplerle her ne kadar dikkat etsem de gözden kaçabiliyor. en korkuncu da dikiş makinemde takılı olan ipi yemesiydi düşününce bile tansiyonum sıfıra iniyor hala. millet ütüyü fişten çektim diye kaygılanır ben makineden masurayı çıkarttım mı diye. ah annem ah.

nusret

hiçbir şekilde ne takdir ne de tasvip ederim. minicik kuzuyu kucağında severek reklam peşinde koşan zat.

sanicat kedi kumu

çoğu yazarımız tarafından tavsiye edilen fakat hem benim hem de kızımın asla sevmediği kumdur. kokuyu hapsetmiyor efendim kokuyo kimyevi bir kokuyla bastırıyor öyle ki ağzıma bir kaşık kum atmışım hissi yarattı. yavrularımın patilerine yapıştı dolayısıyla o kimyasallar midelerine gitti dağılma olayına hiç girmiyorum kum içinde yüzüyoruz evde. daha öncesinde a101 den 6 liraya aldığım ve her hafta değiştirdiğim dağılmayan kumu kullanıyordum koku hapsetme topaklanma vs yok tabiki zira bir haftayı bir gün geçsin ölü var deyip evinize kireç atmaya gelebilirler. fakat en azından doğal, patilere yapışmıyor temizlemesi kolay. bir daha sanicat mi yok annem hayatta almam.

kediye adı dışında seslenmek

kelimelerden çok çıkardığım garip sesler diye sıralayabilirim. miyumiuvv, anneçininçocuğumuçoooo, hıh bak gari, anneçiii gibi çocuklarımın deli galiba bakışları altında anlaşmamız mevcut.

kedi sözlük birinci izmir buluşması

buradayız efenim. buluşmayı organize edebilirim.

kedili atasözü ve deyimler

asılları farklı olabilir fakat böylesi bence daha uygun.
kedi girmeyen eve doktor girer
bana kedini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim
ayağını kediye göre uzat
ev alma kedi al
fazla kedi göz çıkarmaz

kedi sözlük yazarlarının yaşadığı semtler

gaziemir annem neden sordun ?

kediye bir kamyon makyaj yapmak

görseldeki shop tabiki ama bir kaç kere denk geldim. hayır bir de sen ki ben zaten mükemmelim diyerek dolaşan bir karaktersin nasıl müsade ediyorsun annem patilesene ağzını burnunu. yüzünü ısır ne bileyim.

yavru kedi göbüşü öpmek

birde sanki -ay gıdıklanıyorum da biraz ama iyi hadi öp hehe, diyerek şımarmaları da yok mu, başta akıl komaz.

kedilerin yediği enteresan yiyecekler

kızımın yediği her hangi bir şey bana zaten ilginç gelir zira yemiyor. oğlumun ise yazmaktan utandığım yediği bir ton şey var. başlıyorum, ip! poposundan ve ağzından 40 cm e yakın çıkarmışlığım var, donmuş soğuk silikon, minik kumaş parçaları, lastik. nerden buluyor bunları derseniz hepsi işimle alakalı şeyler, ne kadar derli toplu çalışsam da buluyor bir yerlerden. paranoyak olmama bir çanta kaldı.
  • /
  • 2

kedilerin birçok insandan daha temiz olması

mis kokuyorlar daha otesi var mi? siz hic bir kedinin tuylerinin arasina burnunuzu sokup derin derin icinize cektiniz mi? yapmadiysaniz ne kadar temiz olduklarini bilemezsiniz.. hayatı boyunca yikanmasina gerek olmayan bir hayvanin boyle guzel kokmasi temizligindendir kanimca.

kimleri kedici yaptınız

kedileri seven ancak kediyle yaşamak konusunda tereddüt yaşayan iki iş arkadaşım iki kardeş kediyi sahiplendiler. şimdi bir başka iş arkadaşımız da kedi annesi olmaya hazırlanıyor. inanıyorum bir gün herkes kedici olacak. ayrıca kedisi olmayan arkadaşlarım da sokaktaki kedilere bakış açımız değişti senden sonra dediklerinde acayip mutlu oluyorum.

kedi sözlük gönüllü veteriner veritabanı

çiğdem şahin gönüllü veterinerimiz oldu. kendisi ankara üniversitesi veteriner fakültesi mezunu. ankara çankaya'daki sancak veteriner merkezi'nde veteriner hekim olarak çalışıyor. danışmak istediğiniz konular olursa 0530 069 5084 numaralı telefondan kendisine ulaşmanız mümkün.

kedi sözlük gönüllü veteriner veritabanı

ahmet akgül ilk gönüllümüz oldu. ankara çankaya'daki sancak veteriner merkezi'nde çalışan ahmet beye 0546 223 2113 numaralı telefondan geceleri arayabilir, gün içinde 7/24 whatsapptan mesaj ile ulaşım sağlayabilirsiniz. desteği için kendisine teşekkür ederiz.

Toplam entry sayısı: 36

kedili atasözü ve deyimler

asılları farklı olabilir fakat böylesi bence daha uygun.
kedi girmeyen eve doktor girer
bana kedini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim
ayağını kediye göre uzat
ev alma kedi al
fazla kedi göz çıkarmaz

kediye adı dışında seslenmek

kelimelerden çok çıkardığım garip sesler diye sıralayabilirim. miyumiuvv, anneçininçocuğumuçoooo, hıh bak gari, anneçiii gibi çocuklarımın deli galiba bakışları altında anlaşmamız mevcut.

dizel kedi

hahah ilk defa duyduğum söylem. sevgi motoru çalışmaya başladı diyordum yaklaşmışım demek ki

kedi dövmeleri

daha bugün modelini belirleyip sanatçısıyla konuşup fiyat aldım. evlatlarımın portreleri kolumda olacaklar tabi önce 3 saat çalışmaya 800 lira vermem gerektiğini hazmetmem gerekecek

kedicilerin en iyi olduğu konu

parayla kedi almak

hiçbir zaman anlayamayacağım eylemdir. cümlelerimi sıraya nasıl koyabilirim onu da bilmiyorum. cins kedi sahiplerine elbette denk geldim hep içlerindeki o tanımlayamadığım eksikliğe sahipler hayvan sevgisi adına. sizi bilmiyorum ama benim gözümde tüm kediler hatta köpekler tüm canlılar birdir. işkence çeken herhangi bir hayvan videosu mesela denk gelmiş olsam kazara günlerce uyku uyuyamam. cins kedi yetiştiricisi deniyor satmak kelimesinin çirkinliğini bastırmak adına. bir arkadaşım var sürekli cins kedi alım satım bir şeyler yapıyor çok muhabbetine girmiyorum fakat ben ne zaman kedilerimden bahsetsem yeni sezon görsellerini koyuyor hemen gözümün önüne minik minik cins yavrular nasıl para alıyorsun bunun karşılığında diyorum onun maması ne kadar biliyor musun diyor yani ben bu düşünceyi anlayamıyorum gerçekten. peki diyorum spermin kalitesiyle oynayalım en mükemmel spermi seçelim senden dna’ya bir iki rötuş eşine enjekte edelim ve bunlar ikiz olsun öyle ayarlayalım sonra o mükemmel çocukları satalım ne dersin ?? ya da şöyle düşünmeni istiyorum yaşadığın şu dünyada cebindeki parayla neler alıyorsun ? kadına adama ya da bir anneye para verip duygusal ihtiyacını karşılıyor musun? ki eğer duygusal açıdan bir can istiyorsan yanına pekala bunu bir canı iyileştirip onu evlat edinerek de yapabilirsin. zira kaşı gözü düzgün diye bir kadın ya da bir erkekle evlenmekten farkı yok. demek istediğim şu ki cins kedi sevgisi yüzeyseldir arkadaşım, sen bir hayat kurtarmıyorsun sen kendi egonu tatmin ediyorsun. her kedi mükemmeldir her biri farklı karaktere sahiptir. satın alma sahiplen!

kedi sözlük öneri panosu

elbette şöyle böyle olsun dediğiniz yerler vardır. şu haliyle bana göre bir şeye gerek yok fakat kedi sözlüğün bir uygulaması olsa bildirimler alsak takip etsek hemen girip iki kelam sıralasak ne güzel olurdu.

kedi sözlük birinci izmir buluşması

ah ne güzel olur bitmeyen kedi sohbetleri ve bu sohbetlerden sıkılmayan insanlar

kedi günlük

merhaba günlük, bugün yine mutfakta yenilen her şeye bana verilmesi için ağladım sürekli açım gibi geliyor hepsini yemek istiyorum mandalina bile uzaktan güzel kokuyor. durun mutfakta biri var hımhızlı koşmam lazım.

müezza

hz. muhammed’in olduğu söylenen kedisinin ismi. çok dinle alakam olmamasına rağmen çıkageldi önüme bu bilgi. genelde kızım elimi dişlerken damağını okşamam hoşuna gidiyor böyle oyunlarımızdan birinde damağında kocaman lekeyi farkettim tabi hemen arkasından bir panik -kedi poposunu görmüş yara sanmış biliyorum maymun ama konumuz kedi-. hemen araştırma damakta leke nedir mantar o bu şu derken bu bilgiyle karşılaştım. müezzanın damağında da leke varmış ve bugün damağında leke olan kediler müeazza soyundan gelir imiş. şöyle bir düşününce kızımda hep bir efsunluk gizemli bilgece tavırlar sezmişimdir bi dakika e bu huylar tüm kedilerde var. yine evladımı kayıramadım. çocuğu odtüyü kazanmış anne havam iki dakikada söndü.

kedilerin yediği enteresan yiyecekler

kızımın yediği her hangi bir şey bana zaten ilginç gelir zira yemiyor. oğlumun ise yazmaktan utandığım yediği bir ton şey var. başlıyorum, ip! poposundan ve ağzından 40 cm e yakın çıkarmışlığım var, donmuş soğuk silikon, minik kumaş parçaları, lastik. nerden buluyor bunları derseniz hepsi işimle alakalı şeyler, ne kadar derli toplu çalışsam da buluyor bir yerlerden. paranoyak olmama bir çanta kaldı.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.