babysum

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 14.03.2021 00:53

Puan: 60 - Çaylak Kedici

2 ay önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazarkedi.

0

tekir

benim kızım. ayrıca en güzel kedi tekirdir kendi kedim diye demiyorum. cins kediye karşıyım dış görünüşe bakıyorsanız sokaklar onlarca renkte güzellikte kedi dolu. seç beğen al yavru biri sütten kesilince. kedisinin cinsiyle ve satın alırken verdiği parayla hava atan insanlar gördu bu gözler..

yazarların kedi maması tercihleri

proplan tavuklu kısır kedi maması. yaş mamamız da proplan. gercek et oranı %20 kuru mamanın. gönül isterdi acana kullanayim bebeğime ama malum fiyatlar. eşdeğer fiyatlarda en çok et içereni bu. n&d de cok iyi diyolar %32 et oranı var ama şimdilik seviyo proplanı ve değiştirmeye cesaret edemedim.

yazarların kedi kumu tercihleri

proline bentonit kum kullanıyorum. topaklanma 7/10. lindocat kullanıyordum önceden ama o daha pahalı diye buna geçtim. lindocat daha iyi topaklanıyordu bence ona dönebilirim.

kısırlaştırma

kedilerin ömrünü uzattığı kanıtlanmış yegane şey evet doğalarına aykırı ama maalesef şu zamanda ne doğal ki. sokaklar da onların doğası değil evler de.o yüzden onunda rahat etmesi için bizim de rahat etmemiz için gerekli. sonrası dişi kedilerde zor malumunuz.ben yakalık yerine winpet yara korsesi kullanmıştım kıyafet gibi ama nefes alıyor kediler çıldırıyor yakalık takınca. içim el vermemişti çıkarıp atmıştım sonra o korseyi buldum. biraz geç iyileşti dikişleri hava alsaydı daha çabuk iyileşirdi.hava alıyor diye geçiyor ama açık kalmasından tabii ki daha az hava alıyor.yine de yakalıktan iyidir çünkü kedim onunla yemek yiyemiyordu ben yediriyordum. dişi kedilerde bir hafta dayanın gerisi kolay.

yazarların klinik önerileri

izmir narlıdere’de oksijen veteriner kliniği. bornova’da doğa veteriner
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.