online petshop önerileri

iş dolayısyla istanbuldan taşındık tekirdağ kapaklı bölgesine bir tane bile mama alabileceğimiz bir yer bulamadık küçük yer sonuçta online olarak mama kum sipariş edebileceğim güvenli bir site arıyorum
ben mama için n11'i kullanıyorum. en uygun mağazadan sipariş geçebiliyorsunuz. ayrıca royal canin'den yetiştirici indirimim var pro kanal üzerinden %18 indirimli alıyorum. fakat 10 kg altında mama olmadığı için tek kedisi olanlara tavsiye etmem. açıldığında zamanını geçirmeden tüketmeleri lazım. kumu da temizmama.com' dan sipariş ediyorum.
zooplus’tan sipariş veriyorum her türlü ihtiyacına
gittigidiyor.com - satıcı değerlendirme sistemi olduğu için satıcının puanlarına bakarak ne kadar güvenilir olduğunu hesaplayabilirsiniz. aynı gün ücretsiz kargo seçenekli satıcıları tercih edebilirsiniz. fiyat ve ürün olarak da çok seçenek mevcut. ben hiç sorun yaşamadım şimdiye kadarki alışverişlerimde.

zooplus.com - bu siteden alışverişlerimde de hiç hayal kırıklığına uğramadım. sadece son zamanlarda 3 gün içinde kargo taahhütleri var, eskiden aynı gün kargoydu ama yine de güvenilir bir site, telefon desteğine ulaşması da kolay ve hızlı.

petlebi.com - sahipsiz evcil hayvanlar için yuvalandırma platformu da olan bir site. bir defa alışveriş yaptım, kum almıştım hızlıca kargolandı.
bir çok ürünü uygun bulduğumdan ve puan biriktirme gibi olanaklardan dolayı; www.petburada.com bir de istediğim ürünü yanlış istediğimi farkettiğimde çok yardımcı olmuşlardı, hemen değişmişlerdi...
ben de zooplus.com'u kullanıyorum çoğunlukla ama juenpetmarket'den de https://www.juenpetmarket.com/ alışveriş yaptığım olmuştu orada da çeşit oldukça fazla ve kaliteli markalar var.
ben petburada.com, kolaymama.com, temzimama.com ve/veya haytapshop.com sitelerini kullanıyorum.
aşırı memnun kaldığım siteler zooplus, enmama, petlebi. ama enmama.com u kenara ayırıyorum çünkü encorn paket adı altında bir şey gönderiyorlar. içinde bir oyuncak, birkaç cat stick, bir paket de yaş mama gönderiyorlar. ayrıca bu ödediğiniz ücretin içinde hediye olarak geliyor. paket içeriğini de her hafta değiştiriyorlar ki rutine düşmesin. ve hediye encorna rağmen de fiyatları gayet normal. petlebiden falan da daha uygun. bir diğer güzelliği de istediğiniz an ulaşabildiğiniz bir instagram hesapları var. her konuda yardımcı oluyorlar. tavsiyemdir kesinlikle
kolaymama candır. oldukça ilgililer, bir problemimiz olduğunda hızlı bir şekilde cevap alabiliyorsunuz. 10 kiloluk iki paket mama aldığınızda ‘depolama süresi 6 ay bir tane alsanız daha uygun olur’ diye uyarıda bulunmak için sizi araya biliyorlar örneğin.
kumu vancatburada.com dan alıyorum. hem kaliteli, hem de uygun.
markamama var onu tek geçerim.
mamayı artık evimize yakın olan petshoptan alıyorum ama internet üzerinde zooplus ürünleri ve iletişimi kaliteli bir site. bunun dışında hepsiburada, gitti gidiyor gibi sitelerden de alışveriş yapıyorum amcam satıcının puanını biraz kontrol etmek iyi olur. bunlar dışındaki sokak kedilerine temizmama’dan alışveriş yapıyoruz. kolaymama ve markamama da kaliteli ürünlerin bulunduğu siteler ancak fiyatları her zaman çok ekonomik olmayabiliyor özellikle de bizim mama aldığımız petshopa göre hiç ekonomik gelmiyor bana.
ben yeni kedici olarak https://www.zooplus.com.tr ve https://www.petburada.com dan bir çok alışveriş yaptım. fiyatları uygun, paketlemeleri kaliteli. kargolar çabuk geliyor. hatta petburada jet hızıyla kendileri getirdi.
zooplus'ta yorumlar çok faydalı. mamalarda kilogram fiyatı da yazıyor, böylece fiyat karşılaştırmak çok kolaylaşıyor. şu ana kadarki deneyimlerime dayanarak her iki siteyi de tavsiye edebilirim.
canlaramama.com sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler ile dolaylı olarak sokaktaki dostlarımıza da yardımcı olmuş olursunuz şuan için orta segment buffy,mammamia mamaları mevcut profesyonel kategoride ise güncel olan natures prodection mevcut farklı çeşitler eklenmek üzere
en iyi yada değil bilmiyorum ama mamanette.com siteyi başarılı buluyorum. teslimat hızlı en önemlisi alışverişlerden sokak canlarına mama gidiyor olması!
https://www.haytapshop.com

baska hayvanlara da faydamiz dokunuyor boylece