menevish

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldiniz.
ailevi sebeplerle evinde kedisi olmayan kedicilerden. kedici oluşunu kedi sözlük birinci istanbul buluşması'ndaki sorularıyla, önerileriyle ve kedili kolyesiyle kanıtlamış oldu. dilerim en kısa zamanda o da evinde kedileriyle uyuyabilen, zaman geçirebilen bir kedici olur. sokak hayvanları konusundaki duyarlılığı için de teşekkür ederim. tanıştığımıza sevindim.
kedi kolyesi benim de dikkatimi çekmişti *
kedi sözlük birinci istanbul buluşmasında tanıdığım ve bir dahaki sefere daha uzun sohbet etmek istediğim çok tatlı bir kedici arkadaş. evinde kedisi olmasa da dışarıdaki tüm kediler onunmuş *
kedi sözlük birinci istanbul buluşması nda bir araya geldiğimiz yazar. sokak çocuklarının dostu, dilerim birgün kendisi de çocuklarıyla aynı çatı altında yaşama şansına sahip olur.
kedi sözlük birinci istanbul buluşması sayesinde tanışma imkanı bulduğum, harika kedi kolyesiyle göz alan gerçek bir kedici. dilerim en kısa zamanda evinde kedileriyle vakit geçireceği zamanları da paylaşır.
kısa sohbet ettik, tadı damağımda kaldı. kocaman sevgiler şeker kız.
artık evinde kedisi de olan kedici. penceremde beslediğim yaşlı sarı kedim, kendisini evime aldığım için yüzümü yalayarak teşekkür etti. şimdi gün boyu ense yapmakla beraber kedilik yapacağı günler de yakındır