kendini sevdirmeyen kedi

siz onu durmadan sevmek istersiniz ama o kucağa alınmayı, okşanmayı, sevilmeyi sevmeyen bir kedidir. daha üzücü çok az şey var kedilerle ilgili bence. ben saye kızımı sevmek istedigimde karnına zaten dokundurmuyor kaçıyor hemen ama sırtını oksarken de durmuyor gidiyor. hatta kuyruğuna doğru ilerledikçe saldırı gibi algilayip isirmaya çalışıyor. lan ben seni daha nerenden seveyim be vicdansız? ama kendisi gelip zorla elimi kolumu her yerimi yalayip seviyor , ben sevince yooook. kendini benim sahibim sanıyor herhalde. dabi oğlanını severken kacmiyor ama o da çabuk sıkılıp gidebiliyor. keşke bunları dondurma tuşu olsa da sevmeye doyunca açsak tekrar. doyamiyorum gerçi ama olsun.
bu tip kedileri uykudan yeni uyanmışken yakalayacaksın. o mahmurluk anında savunmasızken daha ne olup bittiğini anlayamadan yumulun

bildiğimiz görsel ama yüklemeden edemedim*
artist kedidir. gel pisi pisi dersin yan yan bakar umursamaz şekilde.
sevdirecegi zamani sadece keyfi ve kahyasi bilir..
benim kızım. kendisi istediği zaman gelir uyandırır kafasını sürter sev beni diye miyavlar fakat sen istediğinde asla sevemezsin.
bütün kedilerdir. sevdiriyor sandığınızda aslında sevdirmiyor olabilir..
ancak kendisi izin verdiği kadar sevilebilir. daha fazla sevilmeye çalışılırsa üzücü sonlar yaşanabilir.
benim tüy yumaklarım allahtan böyle değil. bir tanesi kucakta durmayı çok sevmese de genel olarak üçü de birbirinden sevgi arsızı. kuzenimin de bir kedisi var, o kendini asla sevdirmeyen bir kedi normalde. asla muhatap olmaz, yalnız takılır. suratına bakar ama sana pas vermez gider yerine yatar falan. bir süredir kucağa ve sevdirmeye alıştırmaya çalışıyorlar. bugün en son kuzenimin kucağında 1 saat hiç aralıksız durmuş zorlama olmadan. ilgilenildikçe kucağa ve kendini sevdirmeye alışıyorlar bence :)
benim psikopat ilgi arsızıdır normalde ama şimdi gebe olduğu için bazen benim dışımda eşim dahil kimseye sevdirmiyor kendini hatta eşimin kardeşlerine tıs tıs pat pat hep kavga dövüş