kediyi öpmek

kedi seviyorum ama asla öpemem diyen insanlara inat alırım kızımı koklaya koklaya içime çeke çeke öperim. ben öperken yüzlerindeki o iğrenen ifadeyi görünce alır bir daha öperim. gıcıklar sizi. kurban olun yavrumun tüyüne.
öpülmez mi o kafa öpülür tabi, kurabiye kokulu kızım benim..
yeni yıkanıp ütülenmiş çamaşır kokusu var kızımda. ne öpmeye doyabiliyorum ne de koklamaya. peki kendisi ne mi yapıyor? o günkü ruh haline göre değişiyor.
güne her birini ayrı ayrı öperek başlarım. hele içlerinde bir tanesi var ki, günaydın kızım gel seni bir avzından (ağız değil kesinlikle avız) öpeyim derim, hemen gelir o ıslak burnuyla öperrr, sarılır, koklaşırız. öpmelere doyamadığım benim, sırf onunla öpüşmek uğruna, sabahları işe geç kalmışlığım çoktur.
her sabah saat 06:00'da kendini öptürmek için ıslak burnuyla beni uyandıran bir siyam kızım var. öpücüklerini alıp kendini sevdirirken çıkardığı o mırıltılar, o verdiği mutluluk hiçbir şeyle değişilmez.
doyamıyorum kesinlikle. o durumdan rahatsız olsa da bir bahane bulup öpüveriyorum
şu acziyeti hayal edin

kucağımda yatıyor, pamuk tüylerini okşuyorum o da mırıl mırıl gevşemiş ve ben kendimi kaybedip öpüvermişim o anda patiyi yemiş ve o kucağımdan fırlayıp uzaklaşmışken arkasından şöyle yalvarıyorum " özür dilerim özür dilerim yemin ederim yanlışlıkla öptüm "
burnundan, özellikle burnundan.
usulca yaklaştıktan sonra burnu kaptırmakla noktalanan olay. en temizi uykudayken. pammuş gibi pammuş.
ayhan sicimoğlu üstadımızın dediği gibi: "hastasıyız!"
sırayla öpersin koklaya koklaya. birine haksızlık mı yapıyorum diye takıntılı gibi aynı sayıda öpmeye çalışırım. hiç sevmeselerde gariplerim mutlu olayım diye zar zor katlanırlar.
tombik olanları öpüp mıncıklamak ayrı bir keyifli. evet, ne olmuş, şişman seviyorum.

(bkz:şişman kedi neresinden öpülür)
ağzı, burnu, göbülü... nasıl keyif verir.
kedi opulmez mi be! ya da nasil opulmez? gunluk 45-50 doz opemezsem rahat edemem.
benim en doyamadigim en bayıldığım en sevdigim onun ise en nefret ettigi sey olmasi.. genelde patileriyle suratimi kendinden uzaklastirir..
ıslak pembe burundan ve gıdısı mis gibidir.
sarı olan kedimin göbeğinden karamel kokusu alıyorum ama bunu kimseye kanıtlayamiyorum. siz inanırsınız değil mi bana?
kulakların üstü sıcak ve yumuşak harika öpülür
göbekten öpülür, kulaktan ısırılır, tadına doyum olmaz.
  • /
  • 4