kediyi iç güveysi göndermek

oğlumu damat olmaya gönderdim, parkenin üzerinde çiftleşme girişimleri kaygan zemin sebebiyle birçok kez başarısız sonuçlanmış. en son sinirlenip dişiyi halının üzerine taşımış ve yeter deyip ikisi de birden çiftleşmeye başlamış hahahahah. birkaç gün daha misafir kalacak. iyi huylu çok güzel upuzun tüylü bir iran gelinim var artık
ıcguveysi göndermedik fakat almisligimiz oldu. biz ciftlestiklerini görmedik fakat kedimizin memeleri belirginleşti sanırım bebiş bekliyoruz. bide evde dişi kedi olduğu için sanırım evin her köşesine koku bıraktı. evimize girmek dayanılmaz olmuştu. bütün cami kapıyı açıp sürekli temizlik yaptığımız halde evden koku çıkmadı. erkek kedi zor sanırım...
en doğru çiftleşme erkek kedinin evinde oluyor. kendi alanına gelen dişi kediye oldukça efendi davranıyor, bolca dayak yese de efendiliklerini bozmuyor erkekler. sürekli dişiye bir ilgi alaka falan. erkek kedinin evinde 2 gün içinde çiftleşme tamamlanıyor, dişi kedinin evinde ise süre 1 haftaya kadar uzayabiliyor.
hep derler; erkek kedi kendi evinde olmalı, dişi misafir gitmeli diye. ama ben buna katılmıyorum. dişi kedi yer değiştirince stresten olsa gerek kızgınlığı geri tepiyor. erkek ne yaparsa yapsın dişi izin vermiyor.
oysa erkek kedi her zaman çiftleşmeye hazır olduğu için dişi kedinin evinde yabancılık çekse bile hormonlar ağır basıyor ve çiftleşiyolar. bizim eve gelen damat içeri girdikten sonra 5 dakika bile olmadan bindi kızın tepesine. oysa kızı gonderdigimizde kızgınlık iptal oldu.