kedilerin görevi

çoğu insan kedilerin hiçbir şey yapmadığını, tembel olduklarını ve yemek ve uyumaktan başka bir işe yaramadıklarını düşünür.
hiç de öyle değil!
bir kedinin görevinin ne olduğunu biliyor musunuz?
tüm kedilerin, her gün vücudumuzda biriken negatif enerjiyi yok etme gücü vardır. uykuya dalar dalmaz bu enerjiyi emerler. ailede sadece bir kedi varsa çok sayıda insandan enerji çekerek aşırı miktarda olumsuzluk biriktirebilir. kedinin vücudu uyurken bizden aldığı olumsuzluğu serbest bırakır.
eğer çok stresliysek, tüm bu negatif enerjiyi serbest bırakmak için yeterli zamanları olmayabilir ve bu nedenle yağ olarak birikir.
yani, şişmanlarlar ve siz bunun nedeninin verdiğiniz yiyecekler veya hareket eksikliği olduğunu düşünürsünüz. ne var ki gerçek neden bunlar değildir.
evde birden fazla kedi olması güzeldir, böylece ağırlık aralarında paylaşılır.
ayrıca geceleri de bizi korurlar, böylece biz uyurken evimize veya odamıza istenmeyen ruhlar giremez. bu yüzden yatağımızda uyumayı severler.
iyi olduğumuzu düşünürlerse bizimle yatmazlar.
çevremizde tuhaf bir şey varsa, yatağımıza atlarlar ve bizi korurlar.
kediler evimize gelen birinin bize zarar vermek için orada bulunduğunu veya kötü biri olduğunu hissederlerse, bizi korumak için etrafımızı sararlar.
kediniz yoksa, başıboş bir kedi evinize gelir ve orayı kendi evi olarak benimserse, bunun nedeni belirli bir zamanda bir kediye ihtiyacınız olmasıdır. yani başıboş kedi size yardım etmek için gönüllü olur.
bu iş için evinizi seçmesi nedeniyle kediye teşekkür edin.
başka kedileriniz varsa ve başıboş kediyi tutamıyorsanız, onun için bir yer bulun.
kedi, bizim için fiziksel düzeyde bilinemeyen bir nedenle gelse de, rüyalarda kedinin o anda ortaya çıkmasının nedenini görebilirsiniz.
kedinin bir borcu olabilir, bir miktar karma ödemesi yapması gerekiyor olabilir. o halde kediyi korkutmayın veya kaçırmayın zira
bu yükümlülüğü yerine getirmek için bir şekilde geri gelmek zorunda kalacaktır.
kediler bizi iyileştirir.
kediler sevimli yaratıklardır ve sahiplerini her şeyden çok severler, ancak farklı bir sevgi tarzları vardır.
aşkları gerçektir, bu yüzden şüphe etmeyin. onlar bizim büyük ve gerçek dostlarımız ve her şeyden önce iyi arkadaşlarımız.
istedikleri zaman gelip kendilerini sevdirerek bize kendimizi seçilmiş kişi gibi hissettirmek, başka ne olacaktı?
eğer hastaysanız karnınıza gelip çöreklenerek hala kaynağı bilinmeyen o enfes tedavi edici en muhteşem terapi yöntemi olan mırlamalarıyla sizi tedavi ederler, ister depresyon geçirin ister başka önemli bir hastalık ama mutlaka tedavi ediyorlar hem de tüm güçleriyle..