kedileri çok seviyorum ama bahçeli ev lazım

bahçeli evim olsaydı insanıdır kendisi. çünkü evde mobilyalarına zarar verebilir, tüy dökeceği için daha sık temizlik yapması gerekebilir.
bahçeli ev domates soğan yetiştirmek içindir kediye leğende kum yeter
hiç kedilerle yaşamamış insan modeli olabilir. o hırıltının verdiği huzuru bahçeden duyamazsın.
tam tersi kediler ev hayvanıdir, kapalı bahçe olabilir ama disarisi kediler icin tehlikelidir. mobilyalarina zarar verir, tüy dökebilir diye düşünen kisi hicbir zamam kedi kopek hatta mümkünse hicbir hayvan sahibi olmasin. burada ne işi var onu da anlamiş degilim?
köpek için doğru olabilecek bir söylem..tüyden, eşya tırmalanmasından, tuvalet temizliğinden irrite olan zaten bahçesi olsa da yapamaz kediyle.
geçtiğimiz kasım ayında yıktığım anne klişesidir. şimdi kendisi kedi kızıyla pek bir mutlu :)
bahçeli ev bana ve kedilerime lazım. çünki 26 yavru , 11 tanede 2 yaşından büyük sokak kedisine bakıyorum. o zaman insan ırkı ile kavgalarım azalır. https://www.facebook.com/groups/parkdefne/?ref=bookmarks
zaten "ama" dan sonra gelen her cümle ilk cümleyi yalanlar. her türlü yalan söyleyen kişidir. itibar edilmemelidir.
kedi ırkına göre değişebilecek önerme. iran veya çinçila gibi ırkları bahçeye bıraksanız da yaşayamaz.
aması zateni yoktur, kedi evlatlar için bahçeli ev şartı söz konusu değil; onlar için isterdim rahatlıkla güvenli alanlar içerisinde ot, kuş, börtü böcek görsünler diye; ama bu beyanat daha çok "evde uğraşamam" demenin başka şeklidir.
bahçe kedim de var ev kedim de. ikisi de mutlu. bu tamamen sizin uyurken de sarılmak istemenizle alakalı. eğer bahçeniz yoksa da sorun değil çünkü o bahçe bekçisi değil kışın çok üşüyebilir o yüzden bir dönem de olsa hepsi bize yakın ev kedisidir.