kedici kadın çekiciliği

kesinlikle var böyle bir şey. deli oldukları iddia edilir ama müthiş kadınlardır. yüzleri çok güzel, kalpleri sevgi doludur. zeki, akıllı, eğitimli, etkileyici ve çekicidirler. zordurlar, kızdırmaya gelmezler. başta soğukturlar ama sonrası... sonrası size kalmış. şanslıysanız ve güven verirseniz sizi severler...
yok öle bişi... valla herkes deli gözüyle bakıyor . no problem bebeğim.
kedici kadın çekiciliğinden ziyade evcil hayvan sahibi kadın çekiciliğidir o. bir kadının anaçlığını görmek evrimsel olarak karşı cinse çekici geliyor diye düşünüyorum. bilinç altında "ne güzel anne olur bu be." dedirtir. ancak sadece bu yeterli değil tabiiki, insan ilişkileri bundan daha karmaşık.

yaş olmuş 27. annem ne zaman evleneceksin torun istiyorum ben diyor. melissa var, rex (tavşan) var diyorum, onlar benim çocuklarım onları sev diyorum. şimdilik ikna olmuş gibi.
sırf kedi seviyorum diye gelmesin efenim...
yok bence böyle bir çekicilik. saçma bile buluyorum hatta. yok kedici kadın çekiciliği yok rakı içen kadın yok çay seven insan. kedi besliyorsa kedi seviyordur, çay içiyorsa çay seviyordur. her şeyin bu kadar edebiyatını yapmayı saçma buluyorum. yani sonuç olarak kedici bir erkeğin ne kadar mükemmel ya da sevilesi bir erkek olmaması ihtimali varsa, kadın için de bu böyle. çok da şey yapmamak lazım.
kedi seven veya besleyen sadece kadın da değil, herhangi bir insan zaten güzeldir, candır.
felidae familyasının evcil bir türü olan felis domesticus ile anlaşabilen, yaşayabilen korkmadan onunla uyuyabilen ve baskın karakterine uyum gösterebilen muhteşem kadın.